کد خبر: 863168 A

وزیر راه در گفت‌وگو با ایلنا:

وزیر راه، مسکن و شهرسازی درباره جلسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اعضای وزارت راه و شهرسازی در خصوص سقوط هواپیمای اوکراینی، عنوان کرد: ما در جلسه مذکور حاضر شدیم و توضیحات لازم را برای اعضا ارائه کرده و به پرسش‌های آنان پاسخ دادیم که در نهایت اعضای کمیسیون خودشان متوجه امور شدند.

رضا اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره این‌که تعدادی از نمایندگان مجلس عنوان می‌کنند در قضیه سقوط هواپیمای اوکراینی وزارت راه و شهرسازی مقصر است، گفت: وزرات راه وشهرسازی وظیفه‌اش مدیریت ایمن مکان‌های مختلف حمل و نقل است.

وزیر راه مسکن و شهرسازی تاکید کرد: در فرآیند‌های حمل و نقل ما حداکثرهای استاندارد و حداکثرهای ایمنی را الزام و رعایت می‌کنیم.

وی درباره جلسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اعضای وزارت راه و شهرسازی در خصوص سقوط هواپیمای اوکراینی، عنوان کرد: ما در جلسه مذکور حاضر شدیم و توضیحات لازم را برای اعضا ارائه کرده و به پرسش‌های آنان پاسخ دادیم که در نهایت اعضای کمیسیون خودشان متوجه امور شدند.

اسلامی درباره این‌که گفته شده استیضاح‌کنندگان شما تهدید شده‌اند که اگر امضاءشان را پس نگیرید راه و جاده‌های حوزه انتخابیه‌شان ساخته نخواهد شد، بیان کرد: این حرف‌ها دروغ است. نه من اهل این حرف‌ها هستم نه اعضای وزارت راه دست به چنین کاری می‌زنند.

وی تاکید کرد: راه برای نماینده نیست، راه متعلق به مردم است و ما طبق برنامه کار می‌کنیم.

هواپیما اوکراینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر