کد خبر: 202166 A

مشاور رسانه ای رئیس جمهور:

معتقدم این حق خبرنگاران است که توسط رسانه‌های خود بیمه شوند و پس از آن نیز بیمه تکمیلی را داشته باشند / دولت در وقت قانونی وزیر علوم را به مجلس معرفی خواهد کرد.

مشاور رسانه‌ای رییس جمهورر با بیان اینکه دولت از نقد‌پذیری رسانه‌ها استقبال می‌کند، گفت: ولت تمام تلاش خود را برای فضای باز رسانه‌ای در یکسال اخیر انجام داده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، محمدرضا صادق در جمع خبرنگاران گفت: از حضور در جمع فعالان رسانه‌ای خراسان رضوی بسیار خوشحال هستم و همزمانی این نشست را با میلاد امام رضا(ع) را به فال نیک می‌گیرم.

وی اظهار داشت: این جلسه، نشست خبری بنده نیست بلکه یک گفت‌وگوی صمیمانه است که میان بنده و اصحاب رسانه انجام می‌شود تا از طریق آن بخشی از مشکلات مطرح و حل شود.

صادق با اشاره به اینکه دولت تمام تلاش خود را برای فضای باز رسانه‌ای در یکسال اخیر انجام داده است افزود: دولت تمام تلاش خود را برای فضای باز رسانه‌ای در یکسال اخیر انجام داده و از نقدپذیری رسانه‌ها استقبال می‌کند.

وی اظهار داشت: دولتمردان باید از تمامی جزئیات استانها مطلع باشند و باید ببینیم نگاه جامعه به فعالیت‌های دولت چیست و در واقع این مهمترین موضوع است.

صادق در بخش دیگری از سخنان خود پیرامون مباحثرسانه‌ای گفت: معتقدم این حق خبرنگاران است که توسط رسانه‌های خود بیمه شوند و پس از آن نیز بیمه تکمیلی را داشته باشند. دولت رویکرد خاصی نسبت به حضور خبرنگاران در برنامه‌ها ندارد.

مشاور رسانه‌ای رئیس جمهور در خصوص زمان معرفی وزیر علوم به مجلس نیز اظهار کرد: دولت در وقت قانونی وزیر خود را به مجلس معرفی خواهد کرد.

مشاور رسانه‌ای رئیس جمهور بافت فرسوده اطراف حرم و حاشیه‌نشینی مشهد را مهمترین موضوع جلسه بعد از ظهر امروز هیات دولت اعلام کرد.

اصحاب رسانه امام رضا جامعه حاشیه نشینی خراسان رضوی دولت رئیس جمهور رسانه مشکلات مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر