کد خبر: 197231 A

ابوطالبی در ادامه مشکل استیضاح را در اینگونه تبیین کرده است که بهتر بود برخی دوستان گرامی جایگاهی برای رأی مردم به دولت تدبیر و امید، اعتدال و اندیشه و علم و نشاط در دانشگاه قائل می‌شدند.

معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور با انتشار پستی در توئیتر در واکنش به استیضاح وزیر علوم نوشت: بهتر بود برخی دوستان گرامی برای رأی مردم به دولت تدبیر و امید، اعتدال و اندیشه و علم و نشاط در دانشگاه جایگاهی قائل می‌شدند.

به گزارش ایلنا، حمید ابوطالبی در صفحه شخصی خود در توئیتر با اشاره به اینکه استیضاح تمام شد و وزیری ازدولت تدبیر و امید از خدمت به ملت بازماند، نوشت: در جلسه چند روز پیش نزد دکتر روحانی، سوالاتی درخصوص استیضاح مطرح شد، که جای تامل دارد:

ابهام و نگرانی دراین بود که با تمام تلاش دولت برای تعامل با مجلس، این استیضاح در آستانه هفته دولت، هدیه به دولت است یا تقابل با اقدامات موثر دولت؟

ابهام و نگرانی در این بود که چرا باید آرامش و نشاط دانشگاه‌ها دستخوش تلاطم شود؟ آیا این حمایت از کرسی‌های آزاداندیشی و توسعه علم و نشاط سیاسی است؟

ابهام و نگرانی دراین بود که پرداختن به مشکلات کشور و زندگی مردم در این بحران‌های حساس منطقه‌ای اهمیت دارد، یا تلاش برای نا امید کردن جامعه؟

ابهام و نگرانی در این بود که این استیضاح ِعلم است یا سیاست؟ اگرعلم است اینقدر هیاهو ندارد، و اگرسیاست است چه ارتباطی به علم دارد؟

ابوطالبی می‌نویسد: در نهایت اینکه دکتر روحانی بر سر عهد خود با مردم ماند و در این میانه، مردم را برگزید؛ و به میان آنها در اردبیل رفت.

او در ادامه مشکل استیضاح را در اینگونه تبیین کرده است که بهتر بود برخی دوستان گرامی جایگاهی برای رأی مردم به دولت تدبیر و امید، اعتدال و اندیشه و علم و نشاط در دانشگاه قائل می‌شدند.

استیضاح توئیتر جامعه دولت رئیس جمهور مشکلات معاون سیاسی ملت سیاست اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر