کد خبر: 997402 A

لیگ بیستم فوتبال برتر کشور؛

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در دیدار معوقه هفته نخست لیگ برتر فوتبال، میهمان خود پیکان تهران را شکست داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، دو تیم صنعت نفت آبادان و پیکان تهران در دیداری معوقه از هفته نخست بیستمین دوره لیگ برتر فوتبال کشور، از ساعت ۱۶:۴۰ دقیقه امروز دوشنبه ۲۶ آبان ماه در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم رفتند.

برزیلی‌های ایران علیرغم شروع یک بازی سرعتی، نیمه اول این دیدار روی ضربه پنالتی توسط حجت حق وردی، با نتیجه یک بر صفر، بازی را به شاگردان مهدی تارتار واگذار نمودند.

با شروع نیمه دوم، شاگردان پورموسوی برای جبران گل خورده، حملاتی را روی دروازه میهمان خود تدارک دیدند تا اینکه در  دقیقه ۷۶ صاحب یک ضربه پنالتی شدند که طالب ریکانی توانست با ضربه‌ای دقیق، بازی را به تساوی بکشاند.

هر دو تیم در ادامه، حملاتی را روی دروازه یکدیگر داشتند ولی این طلایی پوشان آبادانی بودند که برای بار دوم موفق شدند در دقیقه ۸۲ با پاس دقیق شریعت زاده و ضربه نهایی ریکانی به گل دوم و پیروزی بخش خود دست یابند و هر ۳ امتیاز این دیدار را به دست بیاورند.

ترکیب صنعت نفت: پیام پارسا، محمد اهل‌شاخه، امید حامدی‌فر، حسین ساکی، عبدالله ناصری، رضا امانی‌نژاد(۶۹- علی خرم‌آبادی)، محمود مطلق‌زاده، محمدرضا غبیشاوی، طالب ریکانی، سید فاخر تهامی، احمد شریعت‌زاده و به سرمربی گری سید سیروس پورموسوی.

ترکیب پیکان: علیرضا رضایی، حجت حق‌وردی، میلاد شیخ‌سلیمانی، مجید عیدی، محمد ستاری، حسین پورامینی، محمد خدابنده‌لو(۶۳- آرش قادری)، محمدامین درویشی(۴۶- معین عباسیان)، علی کوشکی(۶۳- محمد نوری)، رضا جبیره(۵۲- حسین حیدری و ۶۸- نادر محمدی)، ابراهیم صالحی و به سرمربیگری مهدی تارتار.

لازم به ذکر است که پنجره نقل و انتقالات صنعت نفت کماکان بسته ماند تا پورموسوی نتواند از بازیکنان تازه جذب شده خود استفاده نماید.

 

صنعت نفت آبادان - پیکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر