کد خبر: 996090 A

در گفتگو با ایلنا مطرح شد؛

مجتمع آموزش فنون به‌عنوان اولین مجموعه در سطح شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت انرژی (ISO 50001:2011) شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سرپرست مجتمع آموزش فنون شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب با بیان این خبر اظهار داشت:‌ در راستای ابلاغیه وزیر محترم نفت مبنی بر استقرار سامانه مدیریت انرژی در صنعت نفت و سیاست‌های راهبردی کلان شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و در اولین گام، مجتمع آموزش فنون به‌عنوان پایلوت استقرار این سیستم در مناطق نفت‌خیز جنوب انتخاب و پس از آن مراحل ایجاد زیرساخت در راستای اخذ گواهینامه آغاز شد.

علی صفی خانی افزود: بر همین اساس طی یکسال گذشته ضمن سازماندهی نیروهای مجرب و انجام کارهای فشرده تیمی و برگزاری جلسات پیگیری در راستای رعایت الزامات این سیستم و تامین زیرساخت‌های لازم، طی ۳ مرحله ممیزی شامل دو ممیزی حضوری و یک ممیزی مجازی از سوی شرکت صادر کننده گواهینامه (CB) در نهایت این مجتمع موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت انرژی (ISO 50001:2011) گردید.

وی با اشاره به اینکه جلسه اختتامیه ممیزی روز سه‌شنبه ۲۲ مهرماه ۱۳۹۹ به‌صورت ویدئو کنفرانس و با حضور معاون محترم مدیر تولید –بهینه‌سازی انرژی در مجتمع آموزش فنون برگزار شد، گفت: بخشی از تلاش‌های صورت گرفته برای استقرار الزامات این گواهینامه در شرایط کرونایی و محدودیت‌های مربوطه انجام شد که جا دارد از تلاش‌ها و کوشش همه کارکنان تلاشگر مجتمع آموزش فنون و همکاری‌های بی‌شائبه مدیریت تولید و مهندسی ساختار و بهره‌وری تشکر و قدردانی نمایم.

سرپرست مجتمع آموزش فنون شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب با بیان اینکه دریافت این گواهینامه موفقیت بزرگی برای مجتمع آموزش فنون محسوب می‌شود، تصریح کرد: استقرار این سیستم در سازمان موجب انجام فعالیت‌های مضاعف در جهت مدیریت و بهبود مصرف انرژی بر اساس استانداردهای بین‌المللی می‌گردد و به کارایی بیشتر مصرف بهینه انرژی کمک می‌نماید.

صفی خانی با بیان اینکه مجتمع آموزش فنون ۳۷ هکتار مساحت دارد، خاطرنشان کرد: پروژه استقرار سیستم مدیریت مصرف انرژی در ساختمان‌ها و تاسیسات این مجتمع به مساحت 45.000 اجرا شد.

مناطق نفت خیز جنوب استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر