سرخط خبرها:
کد خبر: 994572 A

در دیدار مدیرعامل عملیات غیرصنعتی صنایع پتروشیمی و بخشدار بندر امام خمینی مطرح شد؛

امروز چهارشنبه 21 آبان 1399 مدیرعامل شرکت عملیات غیر صنعتی صنایع پتروشیمی با بخشدار بندر امام خمینی (ره) دیدار کرده و پیرامون مسئولیت های اجتماعی صنعت، بحث و گفت و گو شد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی بخشداری بندر امام خمینی، در این جلسه، حجت اله خسروی بخشدار و رئیس شورای آموزش و پرورش بندر امام خمینی (ره) با اشاره به جلسه مدیر کل نوسازی مدارس استان خوزستان با مدیرعامل پتروشیمی مارون و طرح مشکلات فرهنگیان، گفت: بندر امام خانه معلم ندارد، زیرا هنوز ساختمان آن تکمیل نشده است و انتظار مساعدت و همکاری صنایع را داریم.

خسروی افزود: ساختمان بخشداری هم بالای ۵۰ درصد پیشرفت داشته و فکری برای تکمیل این موضوع باید نمود زیرا هیچوقت تشکیلات فیزیکی و ساختمانی بخشداری مستقل نبوده است.

آتش زمزم، مدیرعامل شرکت عملیات غیر صنعتی صنایع پتروشیمی نیز گفت: طرح خانه معلم و تکمیل ساختمان بخشداری باید بررسی و برآورد مالی شود تا موضوع در جلسه مدیران مطرح گردد.

آتش زمزم با اشاره به مسئولیت های اجتماعی صنعت، افزود: برای جوانان و ورزش بندر امام خمینی (ره) از البسه تا تجهیزات ورزشی در برنامه داریم که در روزهای آینده، عملیات اجرایی طرح انجام می شود.

مدیرعامل شرکت عملیات غیر صنعتی در پایان تصریح کرد: بسته های معیشتی برای خانواده های بی بضاعت در نظر گرفته ایم که مجددا این بسته ها تحویل خانواده های بی بضاعت داده می شود.

گفتنی است که این برای اولین بار است که مدیرعامل شرکت عملیات غیر صنعتی صنایع پتروشیمی از نزدیک مشکلات شهری بندر امام خمینی را بررسی نمود.

 

بخشداری بندر امام عملیات غیر صنعتی صنایع پتروشیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر