کد خبر: 989225 A

همزمان با سراسر کشور صورت گرفت؛

مرکز شبانه‌روزی رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی، امروز با حضور استاندار خوزستان افتتاح شد.

به گزارش ایلنا از خوزستان به نقل از روابط عمومی استانداری استان، غلام‌رضا شریعتی در مراسم افتتاح مرکز شبانه‌روزی رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی در خوزستان، با اشاره به تحریم‌های ظالمانه غرب علیه کشورمان اظهار داشت: مسئولان آمریکایی گفته بودند ایران به مدت سه ماه براثر فشار این تحریم‌ها به زانو در خواهد آمد ولی دیدیم که آن‌ها در نهایت به هدف خود نرسیدند و ایران همچنان مقتدرانه ایستاده است.

استاندار خوزستان گفت: هرچند وضعیت معیشتی مردم بسیار سخت شده اما در برابر کشورهای مستکبر تسلیم نشدند، و با رونق تولید در کشور و خلق کار و ثروت مانع تحقق اهداف شوم دشمنان اسلام و انقلاب شدند.

شریعتی با اشاره به اینکه تکیه بر تولید داخلی، عامل ایستادگی کشور در برابر ظلم و فشار است افزود: به همین دلیل باید از تولید حمایت کنیم و در این شرایط خاص به تولیدکنندگانی که دچار مشکل هستند باید به‌صورت اورژانسی رسیدگی شود.

نماینده عالی دولت در استان، تصریح کرد: در این مرکز به تیم‌های جهاد نیاز است تا در کمترین زمان به مشکلات واحدهای تولیدی رسیدگی کنند و از توقف چرخ‌های تولید جلوگیری نمایند.

وی اضافه کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی، موظف به همکاری با سازمان صمت در این مرکز برای کمک به واحدهای تولیدی هستند.

گفتنی است؛ مرکز شبانه‌روزی رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی با دستور مقام معظم رهبری و با نظارت وزارت صمت، در تمامی کشور، به‌منظور رسیدگی به مشکلات واحدها تولیدی، برای نخستین بار راه‌اندازی شده است.

 

افتتاحیه در اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر