کد خبر: 983977 A

سرمربی تیم بسکتبال بانوان ایران:

سرمربی تیم ملی بسکتبال بانوان و تیم پالایش نفت آبادان با تاکید بر هدف اصلی این تیم مبنی بر قهرمانی در مسابقات آتی لیگ برتر، گفت: تمام تمرکز و شیوه و نوع تمرین خود را بر این اصل پایه گذاری کرده‌ایم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از آبادان، شایسته متشرعی در خصوص حضور مجدد خود در آبادان اظهار کرد: خوشبختانه این اتفاق خوب دوباره برای من رقم خورد و توانستم باز در خدمت این تیم باشم. سال گذشته اهدافی برای داشتیم که تحقق آن در کوتاه مدت میسر نبود و امید است در این فرصت به اهدافمان برسیم.

وی در خصوص پتانسیل بانوان بسکتبالیست آبادان افزود: با توجه به اینکه بسکتبال در ایران از آبادان آغاز شده است، پتانسیل بسکتبال آبادان بسیار خوب است. در این مدت و قبل از من هم نیز بسکتبال آبادان رشد و پیشرفت داشته است. با توجه به اینکه باشگاه نظر خوبی روی این تیم دارد، ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه سبب شده است که تمرکز بچه ها فقط روی بسکتبال باشد.

سرمربی تیم ملی بانوان بسکتبال ایران، هدف اصلی حضور تیم نفت آبادان در مسابقات را فقط قهرمانی دانست و تاکید کرد: همیشه در زندگی یک هدف داشتم و آن هم قهرمانی است. فصل گذشته نیز به دنبال قهرمانی بودیم، اما مسائلی ما را از این مقام دور کرد. امسال تمرین و شرایط تیم را طوری رقم زده ایم که امیدواریم بتوانیم به نتیجه مدنظر خود برسیم.

لازم به ذکر است، طبق برنامه فدراسیون بسکتبال قرار است مسابقات فصل آتی لیگ برتر بسکتبال بانوان کشور  از اواسط آبان ماه و به صورت نیمه متمرکز در تهران آغاز شود.

بسکتبال بانوان پالایش نفت آبادان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر