کد خبر: 981497 A

سرپرست تیم نفت مسجدسلیمان:

سرپرست تیم نفت مسجدسلیمان، در حاشیه مراسم قرعه‌کشی لیگ بیستم گفت: برخی کارشکنی‌ها از افراد و عدم تمدید مجوز در وزارت نفت، باعث بلاتکلیفی تیم شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، مصطفی سلیمانی ساعتی پیش در حاشیه مراسم قرعه‌کشی بیستمین لیگ برتر فوتبال کشور، در تشریح شرایط فعلی تیم نفت مسجدسلیمان اظهار کرد: متأسفانه این قانون تمدید مدیریت در شرکت نفت باعث بلاتکلیفی هیئت‌مدیره شده است.

سرپرست تیم نفت مسجدسلیمان گفت: در حال حاضر مشغول کسب مجوز از وزارت نفت هستیم که در روز های آینده صادر خواهد شد تا در لیگ بیستم با قدرت حضور پیدا کنیم اما از آنجایی که زمان زیادی را از دست دادیم بدون شک کار بسیار سخت و دشواری را پیش رو خواهیم داشت اما امیدوار هستیم این امانت را به سرمنزل مقصود (بقا در لیگ) برسانیم.

وی با اشاره به آماده‌سازی تیم عنوان کرد: تمرینات تیم با هدایت و سرمربیگری مجتبی حسینی، از 10 روز پیش در تهران آغاز شده و مراحل آماده‌سازی را یکی پس از دیگری پشت سر خواهیم گذاشت، اما متأسفانه برخی کارشکنی‌ها از افراد و عدم تمدید مجوز در وزارت نفت، باعث بلاتکلیفی تیم شده است.

وزارت نفت که پیش از این وعده هرگونه حمایت به‌جز حمایت مالی را به تیم نفت مسجدسلیمان داده بود ضمن واکنش هواداران در فضای مجازی، این پرسش را هم ایجاد کرد که وزارت نفت به چه شکلی می‌خواهد از تیم حمایت کند.

سلیمانی در این خصوص گفت: در واقعیت ما هم متوجه نشدیم (خنده). تنها مشکل و دغدغه تیم نداشتن منابع مالی است. شرکت‌ها و افراد خصوصی در این شرایط تمایلی به تیم داری ندارند و آن تعداد از تیم‌هایی هم که به صورت خصوصی در لیگ  اداره می‌شوند با مشکلات زیادی روبه‌رو شدند.

نماینده تیم نفت مسجدسلیمان در پایان گفت: شهری که تنها 1 میلیارد و 200 میلیون بشکه نفت، از آن نفت صادر شده، نه تنها در فوتبال بلکه در تمامی مسائل و موضوعات حق زیادی به گردن کشور دارد، شهری که این همه ظرفیت داشته و خدمت کرده است باید حداقل بودجه را داشته باشد که یک تیم خوب و کامل داشته باشد.

 

سرپرست تیم مسجدسلیمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر