کد خبر: 978942 A

امروز برگزار شد؛

جلسه شورای ورزش شهرستان‌های رامهرمز و رامشیر با حضور معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامشیر، جلسه شورای ورزش شهرستان‌های رامهرمز و رامشیر امروز سه‌شنبه ۱۵ مهرماه با حضور معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان کشور، نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل ورزش و جوانان استان، فرمانداران شهرستان‌های رامشیر و رامهرمز و جمعی از مسئولان سیاسی و ورزشی دو شهرستان برگزار شد.

فرماندار شهرستان رامشیر در این جلسه ضمن اشاره به اهمیت ورزش و مشکلات شهرستان در این حوزه اظهار داشت: حوزه ورزش نقش کلیدی در سلامت و نشاط جامعه دارد و برخی از بحث‌های مربوط به ورزش سخت‌افزاری و بخشی نرم‌افزاری است.

سید مجید حسینی نژاد گفت: خوزستان با توجه به حضور صنایع و همچنین جمعیت قابل‌توجه آن نسبت به دیگر استان‌ها، همواره در ورزش کشور اعم از تیمی و انفرادی نقش بسزایی را ایفا کرده است. با توجه به تهدیداتی که در استان وجود دارد و جوانان را هدف قرار داده، ضرورت توجه به ورزش را دوچندان کرده است.

فرماندار رامشیر در ادامه به استعدادها و پتانسیل‌های موجود در شهرستان رامشیر اشاره کرد و افزود: این شهرستان  قدمت چندین ساله در رشته فوتبال دارد. یکی از باشگاه‌های پر طرفدار فوتبال شهرستان به لیگ ۲ کشور صعود کرد ولی متأسفانه نبود حامی مالی و عدم حمایت مالی منجر به فروش امتیاز باشگاه به بیرون از استان شد.

این مقام مسئول عنوان کرد: در شهر رامشیر، 4 سالن ورزشی، 2 مجموعه استقلال و شهید تندگویان فعالیت دارند. از واگذاری مجموعه ورزشی تندگویان به اداره ورزش تا به امروز بیش از ۱۰ سال می‌گذرد و به جرئت می‌توان گفت جهت نگهداری و مراقبت از آن هیچ  کمک و مساعدتی صورت نگرفته است. متأسفانه دیوارهای بیرونی در حال فروریختن هستند و مجاورت آن با مسیر پرتردد شهر هرلحظه یک حادثه را رغم خواهد زد.

حسینی نژاد در ادامه خواستار تکمیل استخر این شهر شد و اضافه کرد: علیرغم پیشرفت ۷۵ درصدی و همچنین وعده‌های داده شده اما اکنون این استخر به بهره‌برداری نرسیده و تکمیل این پروژه جز اولویت‌های اول شهرستان خواهد بود. غرق شدن سه نفر طی ۶ ماه گذشته در رودخانه‌های مجاور باعث فشار افکار عموم شده است و نیازمند تسریع در این پروژه هستیم.

وی در پایان یادآور شد: کمبود نیرو در اداره ورزش شهرستان، ایمن‌سازی مجموعه شهید تندگویان، تأمین چمن مصنوعی، تخصیص و عدالت در توزیع اعتبارات جهت حمایت از تیم‌های اعزامی شهرستان، و همچنین ورود وزارت ورزش به موضوعات فرهنگی ازجمله دغدغه‌ها و مطالبات این اداره محسوب می‌شود.

 

 

جلسه رامشیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر