کد خبر: 978365 A

با حضور استاندار صورت گرفت؛

استاندار خوزستان، از بهره‌برداری ۲۰ هزار طرح اشتغال‌زایی اجتماع‌محور باهدف ایجاد ۶۰ هزار فرصت شغلی در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان غلامرضا شریعتی امروز دوشنبه ۱۴ مهرماه، در آئین بهره‌برداری همزمان از ۲۰ هزار طرح اشتغال‌زایی اجتماع‌محور، با اعلام ایجاد ۶۰ هزار فرصت شغلی در این طرح‌ها در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره)، تنها در حوزه‌های مشاغل خانگی سرمایه‌گذاری نکرده است و در بخش‌های مختلفی در حال انجام فعالیت است

استاندار خوزستان افزود: ستاد اجرایی فرمان امام، در حوزه زیرساختی و توسعه مخازن نفتی در غرب کارون و مناطق نفت‌خیز جنوب در ۲۸ مخزن در حال ارائه خدمات است.

شریعتی با بیان اینکه کارخانه صنعت فولاد شهید جهان آرا خرمشهر، طرحی هدفمند در جهت اقتصاد مقاومتی محسوب می‌شود عنوان کرد: در طرح‌های سرمایه‌گذاری صنعتی و کشاورزی در حال ساخت، می‌توان به کارخانه قند دزفول اشاره کرد که به‌خوبی در حال پیشرفت است.

وی اشاره کرد: ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره)، در وقوع سیل سال گذشته، کمک‌های بسیاری به خوزستان داشته است و در حوزه‌های اجتماع‌محور هم نیز، اشتغال خانگی و مشاغلی که با سرمایه‌گذاری کم محقق می‌شود با برنامه‌ریزی خوب در حال انجام فعالیت است.

وی در پایان گفت: در حوزه مدرسه‌سازی و ساخت مساجد، اقدامات خوبی صورت گرفته است که حدود ۷۰ درصد از طرح‌ها تا سال آینده به سرانجام خواهد رسید.

 

خبرنگار: سروش یوسفی

استاندار خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر