کد خبر: 974075 A

استاندار خوزستان:

استاندار خوزستان در آیین افتتاح فاز دوم پروژه آب‌رسانی به روستاهای حاشیه دز، گفت: پس از به ثمر نشستن فاز اول آب‌رسانی به روستاهای حاشیه دز، با افتتاح فاز دوم این پروژه 6 روستا با حدود 4000 نفر جمعیت از آب شرب پایدار بهره‌مند شدند که در افق این طرح پیش‌بینی پوشش جمعیتی بالغ‌بر 6700 نفر شده است.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری hستان، غلامرضا شریعتی در آیین افتتاح فاز دوم پروژه آب‌رسانی به روستاهای حاشیه دز، اظهار داشت: طبق وعده‌ای که به مردم اهواز داده بودیم پس از غیزانیه، فاز دوم پروژه آب‌رسانی روستاهای حاشیه دز به بهره‌برداری رسید.

وی گفت: پس از به ثمر نشستن فاز اول آب‌رسانی به روستاهای حاشیه دز، با افتتاح فاز دوم این پروژه ۶ روستا با حدود ۴۰۰۰ نفر جمعیت از آب شرب پایدار بهره‌مند شدند که در افق این طرح پیش‌بینی پوشش جمعیتی بالغ‌بر ۶۷۰۰ نفر شده است.

شریعتی افزود: البته شبکه داخلی ۲ روستا دارای مشکلاتی است که دستور اصلاح و رفع سریع این مشکل صادر شده است.

استاندار خوزستان ادامه داد: ۳ سال پیش پس از بازدید و بررسی‌های انجام‌شده از مسیر قلعه سحر بازسازی کل سیستم تصفیه‌خانه و خط لوله این منطقه را در دستور کار قراردادیم.

وی خاطرنشان کرد: به امید خدا و باپشتکار، شهرستان به شهرستان پیش می‌رویم و مسیر سازندگی استان و روستاهای زیادی از اهواز اعم از قلعه سحر و دُب حَردان را که با مشکلاتی مواجه و نادیده گرفته شده بودند را با کار جهادی آبفا، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها ادامه می‌دهیم که تا دو ماه آینده بتوانیم آبدار شدن سراسری اهواز را جشن بگیریم.

استانداری استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر