کد خبر: 972988 A

رئیس سازمان آتش‌نشانی اهواز اعلام کرد؛

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، از برخورد شدید خودرو پژو پارس با تیر برق و برجای گذاشتن ۲ کشته و ۲ مجروح خبر داد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از اداره ارتباطات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری با اعلام این خبر، اظهار داشت: دقایق ابتدایی بامداد امروز ۳ مهرماه، ستاد فرماندهی ۱۲۵ سازمان با اعلام گزارش برخورد یک دستگاه خودروی پژو پارس با تیر برق، زنگ ایستگاه آتش‌نشانی را به صدا درآورد.

رئیس سازمان آتش‌نشانی اهواز، افزود: با دریافت این گزارش، نیروهای عملیات از ۲ ایستگاه به محل حادثه (حدفاصل سه راه خرمشهر به سمت پلیس‌راه قدیم) به‌طور همزمان اعزام شدند.

قنبری در تشریح جزئیات حادثه عنوان کرد: در اثر برخورد شدید خودرو پژو پارس با تیر برق، از مجموعه 4 سرنشین که هر چهار نفر هم مَرد بودند، متأسفانه ۲ سرنشین در دم جان خود را از دست دادند و دو سرنشین دیگر دچار مصدومیت شدند.

وی تصریح کرد: آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل حادثه و چیدن علائم هشدار دهنده ترافیکی در مسیر، بلافاصله با ابزارهای تخصصی و برش، عملیات نجات و رهاسازی مصدومان  از اتاق خودرو را در دستور کار قرار دادند و مصدومان را به امدادگران اورژانس ۱۱۵  تحویل دادند.

وی در پایان گفت: آتش‌نشانان با انتقال خودرو به حاشیه امن و پاک‌سازی سطح مسیر از بقایای به‌جا مانده از تصادف، در ساعت ۲ و ۱۸ دقیقه به عملیات پایان دادند.

 

تصادف در محور خرمشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر