کد خبر: 971783 A

غلبه فولادمردان بر تحریم و گرمای تابستان؛

فولادمردان با غلبه بر تحریم و گرمای تابستان، رکورد تولید شش ماهه شمش فولاد خوزستان را شکستند.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان، علی محمدی مدیرعامل این شرکت با اعلام این خبر، اظهار داشت: کارکنان جهادگر فولاد خوزستان توانستند با تلاش شبانه‌روزی و تکیه بر توان داخلی بعد از ۲ سال رکورد تولید شش ماهه را به میزان قابل توجهی ارتقاء دهند.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان عبور از تولید یک میلیون و ۹۷۶ هزار تُن را در شش ماهه نخست سال ۹۹ را گامی بلند در تحقق جهش تولید دانست و افزود: با وجود همه‌ی سختی‌های ناشی از تحریم‌های ظالمانه و محدودیت‌هایی که به واسطه شیوع کرونا ایجاد شده بود، کارکنان غیور فولاد خوزستان در مسیر تحقق شعار سال ۱۳۹۹ گام برداشتند و به ندای رهبر انقلاب لبیک گفتند. این رکود تولید نسبت به سال ۹۷ بیش از ۶۷ هزار تُن افزایش داشته است. دستیابی به این میزان تولید در چنین شرایط دشواری، نشان از تلاش و کار با تکیه بر ایمان و اعتقاد به موفقیت روزافزون دارد.

محمدی در ادامه اظهار کرد: این موفقیت را مدیون شهدا، جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس هستیم. در آن زمان سربازان میدان نبرد، در جنگی نابرابر، از میهن اسلامی جانانه دفاع کردند و امروز هم در جنگ اقتصادی که بر کشور تحمیل شده است، کارکنان فولاد خوزستان، در سنگر تولید سرباز صنعت هستند و با تولید پایدار و فتح قله‌های پیروزی، تحریم‌های ظالمانه را بی‌اثر می‌کنند.

مدیرعامل فولاد خوزستان گریزی هم به رکوردهای پیشین زد و گفت: در سه ماهه نخست امسال با تولید یک میلیون و ۲۴ هزار تُن شمش، رکورد جدیدی در فصل بهار به دست آمد. از طرفی در چهار نوبت رکورد تولید ماهانه در فروردین و خردادماه و رکورد تولید روزانه در چهاردهم فروردین و بیست و چهارم اردیبهشت ارتقا یافت.

محمدی در پایان خاطرنشان کرد: شعار محوری سال ۱۳۹۹ فولاد خوزستان تکمیل زنجیره ارزش و تحول در تولید محصولات خاص با تمرکز بر طرح‌های توسعه،‌ ایمنی، محیط‌زیست و بهداشت محیط کار و تقویت سرمایه‌های انسانی» است و برنامه سالیانه تولید، سه میلیون و ۸۰۰ هزار تن شمش فولاد پیش‌بینی شده است. بدون شک همه‌ی توان خود را بکار می‌گیریم که به اقتصاد بدون نفت کمک کنیم و به مانند سال‌های گذشته، با اولویت تأمین نیاز داخل، درصدی از این‌ تولید به صادرات اختصاص دارد.

فولاد خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر