کد خبر: 970578 A

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان اهواز گفت: سارق دکه‌های مطبوعاتی حین سرقت دستگیر و در بازرسی از منزل وی 15 جفت پلاک سرقتی خودرو کشف شد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ کیومرث کشوری اظهار داشت: مأموران انتظامی کلانتری 33 حین گشت زنی به یک دستگاه خودرو پراید مشکوک شدند.

وی گفت: خودوری مذکور طی یک عملیات تعقیب و گریز متوقف و راننده آن دستگیر و در استعلام اولیه مشخص شد که پلاک‌های اعلامی نصب شده روی خودرو در یکی از استان‌های هم‌جوار به سرقت رفته‌اند.

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان اهواز خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی‌های فنی و تخصصی پلیس لب به سخن گشود و به 40 فقره انواع سرقت اعتراف کرد.

این مقام انتظامی بیان کرد: با هماهنگی قضائی در بازرسی از منزل متهم انواع لوازم سرقتی از قبیل، 15 جفت پلاک سرقتی خودرو، یک دستگاه کولرگازی پنجره‌ای، 3 دستگاه تلویزیون ال سی دی، 2 دستگاه ضبط خودرو، یک دستگاه دریل برقی، 3 حلقه زاپاس، آچارآلات و انواع کابل‌های برق کشف شد.

جانشین فرماندهی انتظامی اهواز در پایان با اشاره به دستگیری مال‌خر این سرقت‌ها در عملیات پلیس این شهرستان، افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

نیروی انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر