کد خبر: 969813 A

توسط فیلم‌ساز خوزستانی صورت گرفت؛

فیلم مستند " آرزوی شادی" به کارگردانی صادق رضایی فیلم‌ساز خوزستانی به پایان رسید.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از خوزستان، فیلم مستند " آرزوی شادی" به کارگردانی صادق رضایی فیلمساز خوزستانی، و تهیه‌کنندگی اداره کل نوسازی مدارس استان، به پایان رسید.

این فیلم در راستای حمایت از کمپین مردمی آجر به آجر جهت رفع مشکلات مدارس سنگی ساخته‌شده است.

این مدرس دانشگاهی و دانش‌آموخته فیلم‌سازی در انجمن سینمای جوانان ایران (اهواز)، هنر عکاسی را هم به‌خوبی می‌شناسد و در حوزه عکس برداری هم فعالیت‌های زیادی را در کارنامه کاری خودت ثبت کرده است.

مستند " آرزوی شادی" داستانی کوتاه از نگاه دانش‌آموزی به نام شادی روایت می‌کند که باوجود مشکلات فراوان، آرزویی در سر دارد که در فیلم به آن پرداخته می‌شود.

موضوع این فیلم مدارس سنگی است، که در یکی از روستاهای شهرستان ایذه، از توابع بخش سوسن به تصویر کشیده شده است، روستایی به نام پلم دره بنها.

صادق رضایی پیش از این مستند، آثار دیگری هم از خود به‌جا گذاشته که می‌توان به، (هوخ نور) (ماه آبی) (گاگریو- سد زندگی) (چشم اندازهایی از جلگه خوزستان)  (چنین گفت زرتشت) (مهربان) (چاپچی‌ها) اشاره کرد.

در این مستند، بهمن گلبانگی به‌عنوان تصویربردار، احمد صدیقی باهنر تدوین و صداگذاری، سعید رضوانی به‌عنوان مدیر تولید، در کنار صادق رضایی کارگردان خوش‌ذوق خوزستانی، ساخت و تولید این مستند را بر عهده داشتند.

شادی2

خبرنگار: لیلا کیانی کیا

فیلمساز خوزستانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر