کد خبر: 968117 A

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خوزستان خبر داد؛

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خوزستان، از محکومیت 6 میلیارد ریالی متهمان قاچاق 336 رأس دام در دشت آزادگان، خبر داد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان، نعمت‌الله بیرانوندی اظهار داشت: بر اساس گزارش دریافتی از سوی نیروی انتظامی شهرستان دشت آزادگان، مبنی بر کشف 336 رأس دام قاچاق  به تعزیرات حکومتی این شهرستان، پیگیری این مهم در دستور کار قرار گرفت.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گفت: از آنجایی که خرید و فروش و حمل بیش از 30 رأس گوسفند، مستلزم دریافت بارنامه حمل از سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای و همچنین گواهی بهداشتی حمل دام از سازمان دامپزشکی هست اما این متهم  بدون اخذ مجوزهای قانونی، اقدام به حمل و جابه‌جایی این محموله داشته  است.

 وی تصریح کرد : رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان دشت آزادگان، پس از استعلام لازم و اخذ دفاعیات متهمان و محرز دانستن تخلف قاچاق، علاوه بر ضبط کالا، آن‌ها را به مبلغ 6 میلیارد و 48 میلیون ریال محکوم کرد.

وی خاطرنشان کرد: پس از اعتراض متهمان نسبت به رأی صادره، این پرونده در شعبه تجدیدنظر مجدداً موردبررسی قرار گرفت و پس از تائید رأی، شعبه بدوی پس از سیر مراحل قانونی به جهت اعمال قانون به اجرای احکام تعزیرات حکومتی دشت آزادگان ارجاع شد.

 

 

مدیرکل تعزیرات خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر