کد خبر: 965888 A

در گفت وگو با ایلنا مطرح شد؛

رئیس کانون کارآفرینان شهرستان شوشتر، از برگزاری نخستین استارت تاپ ویکند کشور، در راستای کارآفرینی و اشتغال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا از خوزستان، مجید منجزی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا، اظهار کرد: استارت تاپ ویکند، یک رویداد ملی کارآفرینی است و برای نخستین بار در شهرستان شوشتر، برگزار خواهد شد که خروجی آن رویداد، موجب کارآفرینی و اشتغال در این شهرستان خواهد بود.

رئیس کانون کارآفرینان شوشتر، گفت: دانشگاه علمی کاربردی آذین شهرستان شوشتر، با همکاری کانون کارآفرینان، برگزار کننده این استارت تاپ خواهد بود و با توجه به اینکه شوشتر ازجمله قطب‌های کشاورزی استان به شمار می‌آید، برگزاری چنین طرح‌هایی در سطح ملی، با رویکرد سلامت صنایع غذایی، بسیار حائز اهمیت و به‌صرفه است.

منجزی در ادامه با توصیه به مشارکت آن دسته از ایده پردازان و کارآفرینان که توان سرمایه و اجرای ایده‌های خود را ندارند، عنوان کرد: ایده پردازان با ثبت‌نام در این طرح، می‌توانند ایده‌های خود را معرفی کنند تا توسط داوران مورد بررسی و ارزشیابی قرار گیرد و در نهایت، ایده‌های برتر معرفی و اعلام خواهند شد.

وی تصریح کرد: مرحله اصلی و مهم این طرح، بعد از اعلام نتایج صورت خواهد گرفت و ایده‌های برتر به‌منظور حمایت و اجرا به ادارات کار، صمت، فنی و حرفه‌ای و فرمانداری معرفی خواهند شد و آن دسته از ایده‌هایی که جنبه تجاری داشته باشند در قالب یک شرکت دانش‌بنیان، با حمایت کارآفرینان شهرستان، فعالیت و به تولید انبوه خواهند رسید.

وی در پایان خاطرنشان کرد: صاحبان ایده می‌توانند از تاریخ ۱ مهرماه لغایت ۱۵ همان ماه، مستندات خود را به‌صورت متن، عکس و فیلم در سایت دانشگاه علمی کاربردی آذین شوشتر بارگذاری کنند. جمع‌بندی و اظهارنظر نهایی داوران، در ۲۴ مهرماه با معرفی نفرات برتر انجام خواهد شد.

 

 

خبرنگار: مریم انصاری

رئیس کارافرینان شوشتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر