کد خبر: 965046 A

با حضور وزیر بهداشت به‌صورت ویدئو کنفرانس انجام گرفت؛

استاندار خوزستان با همراهی وزیر بهداشت به‌صورت ویدئو کنفرانس، از چند طرح سلامت و ۳ بیمارستان در شهرستان‌های این استان بهره‌برداری کرد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی استانداری استان، غلامرضا شریعتی صبح امروز سه‌شنبه 18 شهریورماه، سومین آئین بهره‌برداری از پروژه‌های سلامت استان را با حضور وزیر بهداشت، به‌صورت ویدئو کنفرانس به بهره‌برداری رساند.

استاندار خوزستان در حاشیه این مراسم با تأکید بر اهمیت پروژه‌های حوزه سلامت در استان اظهار داشت: افتتاح پروژه‌های حوزه سلامت نشان‌دهنده اهمیت و ارزش این حوزه و همچنین مجاهدت‌های کارکنان حوزه سلامت در یک سال اخیر و ۶ ماه گذشته است که علاوه بر مقابله با ویروس  کرونا، حاکی از آن دارد که تلاش‌های بی‌وقفه و شبانه‌روزی، در جهت ارتقاء سلامت جامعه، همراه با از خود گذشتگی، به‌منظور حفظ جان هم استانی‌ها از تجهیز، توسعه و آبادانی مراکز حوزه سلامت در استان، غافل نبودند.

نماینده عالی دولت در استان افزود: امروز پروژه‌های حوزه سلامت با وسعت ۴۸ هزار مترمربع در کشور، افتتاح شد که سهم استان خوزستان، از این طرح‌ها بیش از ۳۵ هزار مترمربع بااعتباری بالغ‌بر ۱۹۲ میلیارد تومان بوده که با راه‌اندازی ۲۳۸ تخت ویژه و بیمارستانی در نقاط مختلف استان به بهره‌برداری رسید.

وی در پایان ضمن قدردانی از مجاهدان و ایثارگران حوزه سلامت خاطرنشان کرد: به‌زودی طی مراسمی به‌صورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس‌جمهور، بیمارستان باغملک با ۹۶ تخت، بلوک B و C بیمارستان بهبهان با حدود ۲۲۰ تخت و همچنین بیمارستان الوار گرمسیری، افتتاح و به بهره‌برداری خواهند رسید.

 

 

افتتاحیه در خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر