کد خبر: 963585 A

دبیر اجرایی خانه کارگر خوزستان با صدور پیامی، هفته‌ی تعاون را تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، قربان درویشی در این پیام، گفت: جایگاه و نقش سازنده تعاون گران، امروز در اقتصاد جهانی بسیار پر رنگ و تأثیرگذاری آن بر توسعه بر کسی پوشیده نیست و ازاین‌رو توصیه بر توجه به این قشر، در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و بیانات مقام معظم رهبری، تأکید بر استفاده بیش‌ازپیش از ظرفیت تعاونی‌ها را دارد.

توسعه‌ی اقتصادی کشور، مستلزم رفع موانع موجود پیش پای تعاونی‌هاست که دولت و مجلس می‌بایست با درایت و پشتکار، زمینه‌ی فعالیت و گسترش و مشارکت بیشتر مردم در غالب تعاونی‌ها را فراهم نمایند.

خوشبختانه در استان خوزستان به دلیل صنعتی بودن و داشتن پتانسیل و ظرفیت‌های فراوان، حمایت از تعاونی‌ها می‌تواند به الگویی موفق و مؤثر برای سایر استان‌ها تبدیل شود.

این‌جانب ضمن تبریک این روز و هفته به تعاون گران عزیز، و همچنین متولیان این امر خطیر در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و در رأس آن، مدیریت محترم مجموعه، اتاق تعاون و الخصوص اتحادیه‌های کارگری و بانوان، امید دارم تا با بروز خلاقیت و ایده‌های جدید و حمایت تمام‌قد و همه‌جانبه در این حوزه شاهد انقلابی نو در جهت توسعه‌ی تعاونی‌های استان خوزستان در حوزه‌های تولید، اشتغال، مشارکت جوانان متخصص و رفع محرومیت و نقش‌آفرینی در ارتقاء استان عزیزمان باشیم.

 

قربان درویشی خانه کارگر خوزستان هفته تعاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر