کد خبر: 962935 A

همزمان با سفر رئیس مجلس به شوشتر؛

در حاشیه سفر محمدباقر قالیباف به شوشتر، جمعی از معلمان حق‌التدریس و مربیان پیش‌دبستانی شهرستان‌های شوشتر و گتوند، نسبت به عدم تبدیل وضعیت استخدامی خود تجمع اعتراضی داشتند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، جمعی از آموزشیاران نهضت سوادآموزی، معلمان حق‌التدریس و مربیان پیش‌دبستانی شهرستان شوشتر و گتوند، نسبت به عدم تبدیل وضعیت و همچنین نظارت بر اجرای صحیح آن انتقاد و اعتراض داشتند و خواهان تبدیل وضعیت استخدامی خود و نظارت و پیگیری بر اجرای صحیح آن بودند و در راستای این موضوع روز گذشته دست به تجمع زدند.

در این تجمع، مربیان و معلمانی حضور داشتند که جمعیت قالب آن‌ها را بانوان تشکیل می‌دادند که با در دست داشتن پلاکاردهایی استخدام مربیان پیش‌دبستانی، تبدیل وضعیت استخدامی، اجرای مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر حق‌التدریس شدن مربیان پیش‌دبستانی مشمول قانون، مهم‌ترین مطالبه آن‌ها بود.

 همچنین یکی دیگر از انتقاد و گلایه‌های این معلمان، به‌کارگیری و استخدام فرهنگیان بازنشسته بود و نسبت به جایگزین کردن نیروهای بازنشسته بجای خود معترض بودند.

رئیس مجلس شورای اسلامی که در ادامه سفر خود به خوزستان، روز گذشته جهت بازدید از پروژه ها  وارد شهرستان شوشتر شده بود، با برخورد با معلمان وعده مساعدت، رفع مشکل و محقق شدن مطالبات آن‌ها را داد.

معلم1

معلم22

معلم3

 

 

تجمع اعتراض آمیز معلمان شوشتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر