کد خبر: 955087 A

رئیس سازمان آتش‌نشانی اهواز خبر داد:

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، از فوت و مصدومیت 3 نفر در حادثه آتش‌سوزی یک باب منزل مسکونی در منطقه "آخر آسفالت" اهواز خبر داد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از اداره ارتباطات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری در تشریح این خبر اظهار کرد: امروز ساعت 5:33 بامداد 27 مردادماه طی تماس یک شهروند با سامانه 125 از آتش‌سوزی یک باب منزل مسکونی در منطقه آخر آسفالت خیابان شهید بائینی، خبر داد.

رئیس سازمان آتش‌نشانی اهواز گفت: مأموران آتش‌نشانی به محض رسیدن به محل حادثه، با گسترش گرفتن آتش روبه‌رو شدند و به همین منظور تیم عملیات را به 2 گروه تقسیم کردند و همزمان با مهار آتش، جستجو برای پیدا کردن و نجات ساکنان منزل در دستورکار قرار گرفت.

وی گفت: در ادامه عملیات، مأموران ما با پیکر بی‌جان یک زن روبه‌رو شدند و یک زن و مرد دیگر هم در خانه پیدا کردند که خوشبختانه از این حادثه جان سالم بِدَر بردند و تنها دچار مصدومیت جزیی شدند که برای پیگیری و مداوا، با تیم اورژانس به بیمارستان اعزام شدند.

قنبری با اشاره به آغاز تحقیقات جهت کشف علت حادثه عنوان کرد: آتش‌نشانان ایستگاه 55 پس از عملیات مهار آتش و ایمن‌سازی محل حادثه، ساعت 7:25 پایان عملیات را اعلام کردند.

رئیس اتش نشانی اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر