کد خبر: 953690 A

در اقدامی خیرخواهانه برگزار می‌گردد؛

به همت قرارگاه سازندگی و محرومیت‌زدایی شهدای شرکت فولاد خوزستان، آیین جشن‌ اهدای ۱۰۰ سرویس جهیزیه کامل به زوج‌های جوان خوزستانی برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان، با دستور مدیرعامل این شرکت و به همت قرارگاه سازندگی و محرومیت‌زدایی شهدای شرکت فولاد خوزستان، آئین جشن‌ اهدای ۱۰۰ سرویس جهیزیه کامل به زوج‌های جوان خوزستانی، برگزار می‌گردد.

مدیرعامل فولاد خوزستان، در پی این اقدام خیرخواهانه اظهار کرد: این آئین در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و کمک به زوج‌های جوان بی‌بضاعت خوزستانی، روز دوشنبه ۲۷ مردادماه ۱۳۹۹ در مجتمع 200 دستگاه فولاد خوزستان، برگزار می‌گردد.

محمدی گفت: هدف اصلی شرکت فولاد خوزستان از برگزاری این جشن بزرگ، کمک به خانواده‌های محروم و ترغیب جوانان، به امر حسنه ازدواج، سنت پیامبر اکرم (ص) است.

این مدیر صنعتی عنوان کرد: تعداد 100 سرویس جهیزیه شامل اقلام اساسی نظیر یخچال، لباسشویی، اجاق‌گاز، تلویزیون، فرش، جاروبرقی، کالای خواب، پشتی، پتو، پنکه، ساعت، اتوبخار، سرویس کامل آشپزخانه و بسته فرهنگی در این مراسم به هر زوج تقدیم خواهد شد.

وی در پایان ضمن دعوت از مسئولان استان جهت شرکت در این مراسم تأکید کرد: چشم‌انداز شرکت فولاد خوزستان، در کنار تولید پایدار، تأمین مواد اولیه تولیدکنندگان داخلی، صادرات مستمر، اشتغال‌زایی برای جوانان و سودآوری، توجه ویژه به حوزه مسئولیت‌های اجتماعی و خدمات‌رسانی به مردم مناطق محروم است.

 

 

اهدای جهیزیه به زوج های خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر