کد خبر: 951951 A

علیرغم پیگیری خبرنگار ایلنا و درخواست شهروندان؛

تعدادی از شهروندان شهرهای پیرامون منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، خواهان شفاف‌سازی هزینه کرد شورای راهبردی صنایع پتروشیمی توسط فرماندار بندر ماهشهر هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، علیرغم اینکه سالانه، شرکت‌های پتروشیمی مستقر در منطقه، میلیاردها تومان در قالب مسئولیت اجتماعی خود در قالب شورای راهبردی، برای رفع محرومیت از شهرهای پیرامون هزینه می‌کنند، ولی محرومیت‌ها کماکان به قوت خود باقی مانده است.

درز اخباری از نحوه عملکرد شورای راهبردی، این ذهنیت را در میان شهروندان بندر ماهشهر، بندر امام خمینی«ره»، شهرهای بعثت، چمران و طالقانی به وجود آورده که سوء مدیریت در تعریف پروژه‌ها و هزینه‌های متفرقه، باعث شده تا این شورا نتواند در راستای محرومیت‌زدایی از شهرهای مذکور، موفق عمل کند. مسئله‌ای که مدیران صنعت نیز از آن ابراز نارضایتی می‌کنند.

تعدادی از فعالان فضای مجازی درخواست‌های مکرر از ایلنا برای متقاعد نمودن مسئولین منطقه در راستای شفاف‌سازی عملکرد شورای راهبردی داشته‌اند که متأسفانه پیگیری‌های خبرنگار این خبرگزاری تاکنون نتوانسته محسن بیرانوند، فرماندار شهرستان بندر ماهشهر و رئیس شورای راهبردی را وادار به پاسخگویی کند.

به همین دلیل، خبرنگار ایلنا از مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و همچنین مدیرعامل شرکت عملیات غیر صنعتی صنایع پتروشیمی، درخواست شفاف‌سازی نموده است که امیدواریم با اهتمام ویژه مسئولین صنعت، نحوه عملکرد شورای راهبردی برای مردم روشن شده و گامی در راستای شفاف‌سازی برداشته شود.

 

شفاف سازی شورای راهبردی صنایع پتروشیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر