کد خبر: 950323 A

مدیر شرکت توزیع برق امیدیه خبر داد؛

مدیر شرکت توزیع برق شهرستان امیدیه، از شناسایی و ضبط ۲۲ دستگاه ماینر غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق شهرستان امیدیه، سهیل مطوریان پور در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی دریافت گزارش‌ هایی از اداره حراست و حقوقی توزیع برق امیدیه مبنی بر استفاده غیرمجاز از دستگاه بیت کوین در شهر میانکوه و تائید صحت گزارش واصله، اقدامات لازم جهت پیگیری صورت گرفت.

مدیر شرکت توزیع برق شهرستان امیدیه، افزود: روز گذشته ۱۵ مردادماه ساعت ۹صبح، بعد از هماهنگی با مراجع قضائی و اخذ مجوز ورود به محل از دادستان عمومی و انقلاب شهرستان، با حضور نیروی انتظامی، نیروهای حراست و کارشناس حقوقی با اعزام به محل، نسبت به جمع‌آوری دستگاه های بیت کوین اقدام شد.

مطوریان پور عنوان کرد: در محل یاد شده تعداد ۲۲ ماینر وجود داشت که به شکل بی‌رویه‌ای و به‌طور غیرمجاز برق مصرفی ماینرها از شبکه تأمین می‌شد.

وی گفت: در طول شبانه روز هر دستگاه ماینر، به‌طور متوسط بین 2 هزار تا دو هزار و 500 وات مصرف برق دارد و این میزان برق مصرفی آن‌ هم در شرایطی که با اوج مصرف بار مواجه هستیم، شرایط سخت و دشواری را برای ما به وجود آورده است.

مدیر شرکت توزیع برق شهرستان امیدیه، تأکید کرد: صاحبان کارگاه‌ های تولیدی در هنگام اجاره ملک خود، دقت نظر بیشتری داشته باشند و بدانند که ملک را به چه افرادی واگذار می‌کنند.

 

خبرنگار: ناصر حکیمی

مدیرعامل شرکت توزیع برق امیدیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر