کد خبر: 949369 A

در بیمارستان امیرالمومنین اهواز برپا شد؛

مراسم عقد زوج پرستار بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) اهواز روز گذشته، با رعایت دستورالعمل‌ های بهداشتی در آمفی‌تئاتر بیمارستان، با حضور کارکنان و کادر پزشکی بدون دعوت از کرونا، برگزار شد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان، سامان دارابی و سپیده نادری، پرستاران فعال بخش خدمات اورژانس کرونای بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) اهواز، پس از خروج بیمارستان از چرخه ارائه خدمات درمانی به بیماران کرونایی، زندگی مشترک خود را جشن گرفتند.

بیمارستان امیرالمؤمنین (ع)، از هفته گذشته با مصوبه ستاد استانی مبارزه با کرونا، از چرخه پذیرش بیماران مبتلا به کرونا خارج شد و شنبه هفته جاری فعالیت عادی خود را به جامعه هدف شروع کرد.   

مدیر درمان تأمین اجتماعی خوزستان، در این مراسم ضمن تقدیر از مجموعه کادر درمان و پشتیبانی، اظهار کرد: این جشن با وجود جولان کرونا در خوزستان، نشان داد که زندگی جاری و عشق باقی است و ویروس کرونا، قادر نیست جریان زندگی را متوقف کند.

صادق جلیلی با بیان اینکه کادر درمان، پزشکی و پشتیبانی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) در آزمون الهی خدمت به هموطنان مبتلا به بیماری کرونا، خوش درخشیدند ابراز امیدواری کرد و گفت: با شیوع ویروس کرونا ۴۰ هزار فرد مشکوک به این بیماری به درمانگاه تنفسی این بیمارستان مراجعه کردند که از این تعداد برای ۱۴ هزار نفر آزمایش و 4 هزار نفر سی‌تی‌اسکن جهت تشخیص دقیق بیماری صورت گرفت و در نهایت ۹۸۵ بیمار قطعی به ویروس کرونا بستری شدند.

رئیس بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) اهواز نیز، در حاشیه این مراسم عنوان کرد: در مجموع، یک‌سوم بیماران بستری شده یعنی حدود ۲۹۷ بیمار کرونایی در بخش مراقبت‌ های ویژه (آی.سی.یو) مورد درمان قرار گرفتند.

محمد آرزومند تأکید کرد: این بیمارستان 256 تختخوابی با استفاده از تجربیات ارزنده و گران‌قدر کارکنان و همچنین بهسازی تجهیزات و تأمین امکانات مورد نیاز، آمادگی دارد در صورت شروع پیک دوم کرونا و تصمیم ستاد مقابله با ویروس کرونا در استان، مجدداً بیماران مبتلا به این ویروس را پذیرش کند.

گفتنی است که بر اساس اعلام ستاد مبارزه با ویروس کرونا خوزستان، این استان در چند روز اخیر با کاهش موارد ابتلا به کرونا از وضعیت قرمز خارج و در وضعیت هشدار قرارگرفته است.

عروس4

عروس2

جشن عقد در بیمارستان اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر