کد خبر: 948654 A

در دیدار با استاندار خوزستان مطرح شد؛

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان خوزستان با غلامرضا شریعتی دیدار کرد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر استان، حسین جعفرخادم مدیر این صندوق در نشستی که دیشب با حضور غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در دفتر استاندار برگزار شد، ضمن ارائه گزارش عملکرد صندوق در سال ۱۳۹۸ و سه ماهه اول سالجاری، به بیان مشکلات و موانع اجرایی شدن طرح تفاهم نامه بیمه اجتماعی ۴۰ هزار خانوار کم درآمد روستایی و عشایر استان پرداخت.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر استان، افزود: این تفاهم نامه در اسفند ماه سال ۱۳۹۷ با هدف تحت پوشش قرار دادن ۴۰ هزار خانوار کم درآمد روستایی و عشایر استان، میان این صندوق و استانداری خوزستان منعقد گردید و پس از امضای تفاهم نامه، کارگزاران صندوق در سراسر استان از مشمولین این طرح ثبت نام بعمل آوردند که متأسفانه مشکلاتی در تأمین اعتبار آن ایجاد شد.

شریعتی نیز در این نشست هدف از انعقاد این تفاهم نامه را حمایت از کشاورزان روستاییان و عشایر کم درآمد استان برشمرد و از اختصاص مبلغ ۵۰ میلیارد ریال به این طرح خبر داد که بحساب جهاد کشاورزی استان منظور شده و با توجه به  استقبال و ثبت نام روستاییان و عشایر در این طرح، اعتبار مذکور جذب صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان خواهد شد.

استاندار خوزستان ضمن تأکید بر اجرای کامل مفاد تفاهم نامه و دستور پیگیری ویژه به ریاست جهاد کشاورزی استان، رفع موانع مالی موجود را خواستار شد.

در پایان این نشست، از استاندار خوزستان به پاس زحمات و حمایت وی و به مناسبت پانزدهمین سالگرد تأسیس این صندوق  تقدیر بعمل آمد.

 

استاندار خووزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر