کد خبر: 945546 A

استاندار خوزستان عنوان کرد:

استاندار خوزستان از کلنگ زنی فاز سوم پروژه آب‌رسانی به غیزانیه خبر داد و گفت: ظرف ۴۵ روز آینده فاز دوم و سوم این پروژه به بهره‌برداری خواهند رسید.

به‌ گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، غلامرضا شریعتی امروز یکشنبه پنجم مردادماه در آیین کلنگ زنی فاز سوم پروژه آب‌رسانی به روستاهای بخش غیزانیه، اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی های انجام شده، فاز دوم و سوم آب‌رسانی به بخش غیزانیه ظرف ۴۵ روز آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی گفت: فاز دوم این پروژه که از روستای "صُفیره" تا روستای "نزهه" را پوشش می‌دهد، به طول ۲۸ کیلومتر خواهد بود که ۱۸‌ کیلومتر آن انجام شده است و فاز سوم نیز با مساعدت بنیاد مستضعفین انقلاب اسلامی و قرارگاه خاتم‌الانبیا، از امروز آغاز شد.

استاندار خوزستان عنوان کرد: در سال های اخیر، دستگاه های مختلفی تلاش کردند تا مشکلات بخش غیزانیه مانند روشنایی، برق، گازرسانی و آب‌رسانی که مهم‌ترین مسئله است برطرف شود.

او ضمن اشاره به آب‌رسانی ۳۳ روستای بخش غیزانیه، از فاز اول این پروژه، افزود: در صورت به بهره‌برداری رسیدن فاز دوم آب‌رسانی، در مجموع، ۸۵ درصد از روستاهای بخش غیزانیه به آب پایدار خواهند رسید و بعد از اتمام فاز سوم، تمام روستاهای این بخش از نعمت آب پایدار بهره‌مند خواهند شد.

 

خبرنگار: سروش یوسفی

استاندار خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر