کد خبر: 944759 A

به مناسبت هفته کارآفرینی و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای:

رئیس کانون کارآفرینی استان خوزستان، به مناسبت هفته کارآفرینی و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، این روز را به همه فعالان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان به نقل از روابط عمومی کانون کارآفرینی استان، احمد هرمز در طی پیامی فرا رسیدن هفته کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه‌ای را به همه فعالان این عرصه تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است: بی تردید تلفیق دانش با مهارت و خلاقیت برای جوانان این مرز و بوم زمینه‌ساز اشتغال مولد و پایدار توأم با کارآفرینی، تأثیر بسزایی در رشد و توسعه اقتصادی و توانمندسازی منابع انسانی دارد و رسالت آموزش فنی و حرفه‌ای به‌عنوان متولی اصلی آموزش مهارت های گوناگون، در تربیت نیروی کار ماهر و متخصص در بخش های مختلف صنعت، خدمات و کشاورزی، ارتقاء مهارت های حرفه‌ای شاغلین، فارغ‌التحصیلان دانشگاهی و کارجویان شهری و روستایی نقش بسزایی در توسعه پایدار استان خواهد داشت.

آموزش‌های فنی و حرفه‌ای باید همواره به سمت و سویی سوق یابد، تا خروجی آموزش مهارت محور و شرایط احراز اشتغال را فراهم نماید تا نیروی انسانی متخصص و مهارت دیده، بتوانند هماهنگ با ویژگی های جامعه فرا مدرن امروز گام بردارد.

اینجانب ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت 6 مردادماه، روز ملی مهارت کارآفرینی و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، از همه جوانانی که کار را با اخلاق عجین کرده و کارآفرینی را شیوه زندگی و کار خود قرار داده‌اند تشکر می‌کنم و امیدوارم با بهره‌گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری ( مدظله‌العالی ) و هم‌افزایی توانمندی های کارآفرینان در سال "جهش تولید" بتوانیم در این مسیر افتخارآفرین، با گام‌هایی استوار حرکت نمائیم.

 

رئیس کانون کار افرینی خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر