کد خبر: 939636 A

توسط فیلم‌ساز خوزستانی؛

فیلم کوتاه "چهارشنبه‌سوری" به کارگردانی رضا موری فیلم‌ساز خوزستانی، به فینال جشنواره بین‌المللی (IFFSA ) رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، فیلم کوتاه "چهارشنبه‌سوری" به کارگردانی رضا موری، به فینال جشنواره بین‌المللی فیلم آسیای جنوبی، تورنتو (IFFSA ) راه پیدا کرد.

جشنواره بین‌المللی (IFFSA) که به دلیل شیوع ویروس کرونا، در موعد مقرر برگزار نشد و به تعویق افتاد، در نهایت با تصمیم برگزار کنندگان جشنواره، برگزاری این جشنواره به صورت آنلاین صورت خواهد گرفت.

فیلم کوتاه "چهارشنبه‌سوری" ساخته رضا موری در شهرستان مسجدسلیمان کلید خورد و روایتگر داستان یک نوجوانی است که در این شهرستان زندگی می‌کند و به خاطر یک اختلاف و نزاع کوچک با دوستش او را تهدید به آتش زدن خانه‌شان می‌کند.

در روایت این داستان آمده است که آن شب، چهارشنبه‌سوری بوده و خانه دوست آن پسر نوجوان در یک منطقه پر خطر واقع شده و او برای جلوگیری از آتش‌سوزی احتمالی خانه دوستش که بر روی لوله های گاز ساخته شده و در معرض خطر آتش‌سوزی قرار دارد، شب را در نزدیکی خانه تا صبح بیدار می‌ماند و...

لازم به ذکر است که این جشنواره قرار است از تاریخ ۶ آگوست تا ۱۶ آگوست ۲۰۲۰ (۶ تا ۲۶ مرداد ۹۹) به‌صورت آنلاین و از طریق سایت جشنواره به نشانی اینترنتی (www.iffsatoronto.com) برگزار شود.

 

 

فیلم چهارشنبه سور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر