کد خبر: 938711 A

پس از تساوی صنعت نفت مقابل نساجی؛

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، گفت: بعضی بازیکنان انگیزه ندارند، باید با آنان برخورد شود و اگر نمی توانند با تیم کار کنند، کنار بروند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از آبادان، بهنام سراج در نشست خبری پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل نساجی مازندران، اظهار کرد: امروز باید سه امتیاز میزبانی را می‌گرفتیم و از شرایط میزانی استفاده می کردیم. نفت می توانست خود را در جدل ارتقا دهد.

وی افزود: متاسفانه در نیمه اول که موقعیت های زیادی را می توانستیم به گل تبدیل کنیم این کار را انجام ندادیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان ادامه داد: می دانستیم تیم نساجی؛ جمع بازی می کند و در ضد حملات خیلی قوی است ولی در یک مورد نتوانستیم خوب عمل کنیم و دروازه باز شد.

سراج توضیح داد: بیشتر دقایق، مالکیت توپ در دست ما بود. تمام دارایی تیم ما همین است و جزو تیم هایی بودیم که در نیم فصل نتواستیم خود را تقویت کنیم، زیرا پنجره نقل و انتقالات بسته بود و شرایط نداشتیم و با همین نفرات در حال ادامه بازی های لیگ هستیم.

وی تصریح کرد: نفر جدیدی نداشتیم که بتواند کمک حال تیم باشد. بعضی بازیکنان انگیزه ندارند و باید با آنان برخورد شود. اگر نمی توانند با تیم کار کنند، کنار بروند تا از بازیکنانی که انگیزه بالاتری داردن استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تاکید کرد: از سازمان لیگ درخواست کردم بازی هایی که به تعویق میافتد به یک نوعی استراحتی به سایر تیم ها بدهند. سازمان لیگ باید یک برنامه ریزی مناسبی انجام دهد.

لازم به ذکر است که دو تیم صنعت نفت آبادان و نساجی مازندران در هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ برتر امشب و در ورزشگاه تختی آبادان، به تساوی یک - یک رضایت دادند.

 

 

خبرنگار: محمود نواصر

صنعت نفت_نساجی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر