کد خبر: 936481 A

سرپرست تیم فوتبال فولادخوزستان:

سرپرست تیم فوتبال فولادخوزستان به اتهامات وارد شده به باشگاه فولاد انتقاد کرد و از انجام تست مجدد بازیکنانی که تست‌شان مثبت شده بود، خبر داد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از سایت باشگاه فولاد، سید محمد علوی درباره اظهار نظر برخی از مسئولان تیم‌ها درباره مهندسی و اینگونه صحبت‌ها، گفت: واقعا نمی‌دانم این چه صحبت‌هایی است که می‌کنند، دارند مستقیما به ما اتهام دروغگویی می‌زنند، این توهین بزرگی به فولاد و مردم خوزستان است که خط قرمز ماست.

وی ادامه داد: ما به فکر سلامت جامعه هستیم که این موضوع را عنوان کردیم، مگر ما دوست داریم بازیکنان خودمان یا دیگران آلوده شوند؟ کسانی که این صحبت‌ها را می‌کنند جواب وجدانشان را چه می‌دهند؟ حرف ما یکی بوده، چه موقعی که سوم و یا ششم هستیم. مسئله ما رتبه نیست، سلامت جامعه مهم است.

علوی همچنین گفت: بعضی با یکی یا دو برد که به دست آورده‌اند، حرف‌هایی می‌زنند که آدم خجالتش می‌آید آن را بشنود و یا در رسانه‌ها بخواند. به هرحال بهتر است در صحبت‌های خود تجدید نظر کنند و بدانند که ما در مراجع قانونی به تهمت‌ها رسیدگی می‌کنیم، چرا که این گونه صحبت‌ها به نوعی تشویش اذهان عمومی است.

سرپرست تیم فولادخوزستان درباره آخرین وضعیت تیم و تست‌های کرونا نیز گفت: تمام اعضایی که تست‌شان مثبت شد، صبح امروز در آزمایشگاهِ مشخص شده از سوی سازمان لیگ دوباره تست دادند، ما چیزی برای پنهان‌کاری نداریم و در کمال صداقت انجام می‌دهیم. اما طرح برخی صحبت‌ها نوعی توهین به آزمایشگاه‌های قبلی است که از وزارت بهداشت مجوز داشتند، این راستی آزمایی به نظر من توهین به وزارت بهداشت محسوب می‌شود و اتهام بزرگی به جامعه پزشکی کشور و ستاد مبارزه با کرونا است.

باشگاه فولاد خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر