کد خبر: 935876 A

درخواست نماینده مجلس از مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر:

حبیب آقاجری نماینده حوزه ی انتخابیه شهرهای بندر ماهشهر، بندر امام خمینی، هندیجان، امیدیه و بخش جولکی با حضور درشرکت پتروشیمی امیر کبیر ضمن گفتگو با مدیرعامل وجمعی از مدیران این شرکت از این مجتمع بازدید نمود.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی امیرکبیر، حبیب آقاجری نماینده حوزه ی انتخابیه با تقدیر از خدمات جهادی شرکت پتروشیمی امیرکبیر در ماههای گذشته در مبارزه با کرونا و اطلاع رسانی و ضدعفونی سطوح مختلف شهری، پای سخن مدیران این شرکت در مورد دغدغه ها و دل مشغولی ها نشست و در مورد تامین خوراک، زنجیره ارزش و صنایع پایین دست گفتگو کرد.

آقاجری در این نشست با اشاره به مشکلات مختلف در سطح حوزه ی انتخابیه و لزوم همیاری شرکت های منطقه، به مشکلات دانشگاه علمی کاربردی بندر امام خمینی (ره) پرداخت و خواستار کمک همه جانبه شرکت پتروشیمی امیرکبیر در این خصوص شد.

هدف اصلی از این بازدید، آشنایی بیشتر و بررسی میدانی معظلات و مشکلات صنعت پتروشیمی وگفتگو با مدیرعامل و مدیران شرکت برای رفع موانع تولید و حرکت به سمت جهش تولید بود.

در این جلسه، ضمن بیان گزارش عملکردها در خصوص روند اقدامات شرکت در بحث تولید، نماینده مجلس بر تعهدات ومسئولیت های اجتماعی ،جذب و اشتغال پایدار جوانان بومی منطقه، استفاده ی بیشتر از ظرفیت ها و پتانسیل موجود درجهت محرومیت زدایی و ضرورت سرمایه گذاری وتوسعه ی صنایع پایین دستی بر تحقق جهش تولید درسال جاری تاکید کرد.

 

پتروشیمی امیرکبیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر