کد خبر: 933952 A

فرمانده انتظامی اهواز خبر داد:

فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری ۴۷ سارق حرفه ای با ۱۰۸ فقره سرقت ظرف ۳ روز گذشته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ دالوند در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی، طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز با هدف برخورد قاطعانه با سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار، همچنین فروشندگان موادمخدر و دارندگان سلاح‌های غیرمجاز، به مدت سه روز در شهرستان اهواز به مرحله اجرا درآمد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران انتظامی با اقدامات تخصصی و اطلاعاتی، ۴۷سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار، ۸ خرده‌فروش مواد مخدر، ۳ عامل تیراندازی و ۸ نفر دارنده سلاح غیرمجاز را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی در چند عملیات ضربتی و هماهنگ در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سرهنگ دالوند بیان داشت: ماموران انتظامی در راستای اجرای این طرح، مقدار ۱۹۸۷ گرم انواع مواد مخدر، تعدادی اموال سرقتی و تعداد ۶۴ قبضه سلاح غیرمجاز (سه قبضه سلاح جنگی و ۶۱ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز) به همراه ۱۵۹۰ فشنگ مربوطه نیز کشف کردند.

وی افزود: متهمان دستگیر شده در تحقیقات پلیس به ۱۰۸ فقره انواع سرقت در سطح شهرستان اهواز اعتراف کرده و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز در پایان، با بیان اینکه در اجرای این طرح، ۴۵ دستگاه موتورسیکلت متخلف توقیف و تعداد ۱۴ نفر معتاد متجاهر نیز دستگیر و به مراکز ترک اعتیاد سپرده شدند، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی به صورت شبانه روزی با سارقان و مخلان امنیت و آرامش به شدت برخورد می کند و اجازه جولان به آنها نخواهد داد.

 

نیروی انتظامی خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر