کد خبر: 933588 A

فرماندار حمیدیه در جلسه قرار گاه پیشگیری از بیماری کرونا ویروس، با اشاره به قرار گرفتن حمیدیه در وضعیت زرد، خواستار رعایت بیش از پیش شهروندان در راستای شکست زنجیره ای انتقال این بیماری شد.

به گزارش ایلنا از خوزستان، شاهین هاشمی فرماندار حمیدیه در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های شبانه روزی کادر درمانی شبکه بهداشت و درمان و کلیه ارگان ها و ادارات دست اندر کار حمیدیه، گفت: هم اکنون شهرستان حمیدیه در وضعیت زرد و کم خطر قرار گرفت که پیش از این در وضعیت قرمز قرار داشت و ان شاء الله با همیاری بیش از پیش تمامی شهروندان و رعایت پروتکل های بهداشتی فردی و گروهی شاهد کنترل کامل و شکست زنجیره انتقال این بیماری منحوس خواهیم بود.

وی با اشاره به فرآیند ثبت نام اصناف در سامانه سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بیان کرد: شهرستان حمیدیه با کسب رتبه نخست در استان از نظر تعداد صنوف ثبت نام کننده در رعایت پروتکل های بهداشتی در بین دیگر شهرستان ها مورد تقدیر مسئولان استانی در جلسه ستاد استانی مبارزه با کرونا ویروس شد.

هاشمی با اشاره به تلاش های بی دریغ کادر درمان، خواستار رعایت بهداشت فردی و ایجاد حساسیت جامعه نسبت به جدی گرفتن بیماری و جلوگیری از انجام مراسمات مذهبی، عزا و شادی در جهت کمک و مساعدت به کادر درمانی شد.

فرماندار حمیدیه با تاکید بر لزوم استفاده همگانی از ماسک و دیگر وسایل حفاظت فردی در راستای تصمیمات ملی و استانی به ویژه در مناطق پر تردد و شلوغ، بازارهای مسقف و بازارچه های شهری، اظهار کرد: ورود کلیه پرسنل و مراجعه کنندگان به ادارات و دیگر ارگان ها بدون ماسک ممنوع است.

وی در پایان خواستار همدلی و هم افزایی تمامی ادارات شهرستان در این راستا شد و بیان کرد: در راستای صیانت از سلامت عمومی مردم و شهروندان، مسئولان مربوطه نسبت به اطلاع رسانی از آخرین تغییرات و اوضاع بیماری اقدام لازم به عمل آورند.

 

فرمانداری حمیدیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر