کد خبر: 932797 A

رئیس امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، از تهیه ی تجهیزات مورد نیاز بازارچه توانمندی بانوان «گاج» باهدف حمایت از هنرمندان فعال در زمینه‌ی مد و لباس خبر داد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، شهلا شفیعی با اعلام این خبر گفت: بسیاری از هنرمندان فعال در زمینه‌ی طراحی مد و لباس استان در بازارچه توانمندی بانوان «گاج» در حال فعالیت هستند و برای توسعه فعالیت این هنرمندان باید از آن‌ها حمایت شود.

وی افزود: در حال حاضر این بازارچه توانمندی بانوان، دارای نیازمندی‌هایی است که برخی از آن‌ها نیازهای اولیه است. به‌عنوان‌مثال محل فعالیت این بانوان هنرمند از داشتن کولرگازی مناسب نیز محروم بود و به همین دلیل با رایزنی انجام شده با استانداری خوزستان و حمایت شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، پنج دستگاه کولرگازی تهیه و در اختیار این بازارچه قرار گرفت.

شفیعی ادامه داد: همچنین بانوان فعال در بازارچه توانمندی گاج برای دریافت تسهیلات، به صندوق کارآفرینی امید معرفی‌شده‌اند و با تلاش این بانوان هنرمند، کارگاه تولید ماسک، گان و لباس ایزوله نیز در این بازارچه راه‌اندازی شده است.

مشاور بانوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، تأکید کرد: واگذاری غرفه به بانوان توانمند، معرفی هنرمندان فعال در بازارچه به بانک رفاه برای دریافت تسهیلات و معرفی آن‌ها به سامانه سامد ریاست جمهوری، از دیگر فعالیت‌های کارگروه ساماندهی مد و لباس استان خوزستان، برای بانوان فعال در بازارچه است.

 

فرهنگ و ارشاد مدولباس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر