کد خبر: 932285 A

صبح امروز و با حضور جمعی از مسئولان؛

با حکم استاندار خوزستان، امید صبری پور به‌عنوان سرپرست جدید فرمانداری شادگان منصوب شد.

 به گزارش خبرنگار ایلنا  از خوزستان، صبح امروز شنبه ۷ تیرماه، جلسه شورای اداری شهرستان شادگان در تالار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد و امید صبری پور با حضور مسئولان استانی و شهرستانی به‌عنوان سرپرست جدید فرمانداری این شهرستان معرفی شد و از زحمات سعید حاجیان، فرماندار سابق این شهرستان تقدیر به عمل آمد.

در این جلسه، سرپرست جدید فرمانداری شادگان با اشاره به اهمیت وحدت و همدلی مسئولان و مردم به‌منظور ایجاد زمینه توسعه و پیشرفت در شهرستان، گفت: اصلی‌ترین برنامه‌ام برای فرمانداری این شهرستان استفاده از تمام ظرفیت‌های منطقه برای پیشبرد اهداف نظام و ترقی اقتصادی و فرهنگی شهرستان است و در این راستا نیازمند همکاری و همدلی تمام کسانی هستم که می‌توانند برای منطقه به هر نحوی کمک کنند.

وی ضمن قدردانی از اعتماد استاندار خوزستان به وی برای تصدی این مسئولیت، اظهار کرد: امیدوارم با همدلی و همکاری همه دستگاه‌ها در راستای توسعه بیشتر شهرستان شادگان گام برداریم.

سرپرست جدید فرمانداری شادگان، گفت: وحدت و همدلی مسئولان و مردم، زمینه‌ساز توسعه و پیشرفت در شهرستان است.

امید صبری پور، افزود: مسئولین خدمتگزاران مردم هستند، زیرا مردم ولی‌نعمت ما و صاحبان اصلی این انقلاب و نظام می‌باشند، لذا همه ما باید با وحدت، تعامل و همدلی دست در دست یکدیگر هر چه در توان داریم برای این مردم گذاشته و از هیچ کوششی فروگذار نکنیم.

وی در پایان با اشاره به اینکه این شهرستان دارای ظرفیت و پتانسیل‌های تاریخی، طبیعی، مذهبی و گردشگری است، عنوان کرد: این پتانسیل و ظرفیت به‌عنوان یک مزیت اصلی می‌تواند زمینه‌ساز توسعه و رشد شهرستان و رونق اقتصادی شود.

2

 

خبرنگار: ناصر حکیمی

فرماندار شادگان امید صبری پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر