کد خبر: 931366 A

با حضور مدیران عامل شرکت ملی حفاری ایران و شرکت توسعه نفت و گاز پرشیا؛

نخستین نشست فنی اجرای طرح توسعه میدان نفتی رامین در استان خوزستان با حضور مدیران عامل و مدیران عملیاتی شرکت ملی حفاری ایران و شرکت توسعه نفت و گاز پرشیا در اهواز برگزار شد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران، در این نشست که امروز چهارشنبه ۴ تیرماه در ساختمان اداری شرکت توسعه نفت و گاز پرشیا برگزار گردید سید عبدالله موسوی مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران و جعفر حجازی مدیرعامل شرکت توسعه نفت و گاز پرشیا و مدیران حاضر در جلسه در زمینه تهیه برنامه عملیاتی، منابع انسانی مورد نیاز، ساختار و افراد کلیدی پروژه، کالا و مواد و امور اجرایی و لجستیک، تبادل‌نظر و ارائه طریق کردند.

در این نشست مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به علاقه‌مندی این شرکت به بسط روابط و همکاری‌های دوجانبه و چندجانبه با شرکت‌های بخش خصوصی فعال در عرصه صنعت نفت، مشارکت با شرکت توسعه نفت و گاز پرشیا را در راستای اهداف ترسیم‌شده صنعت نفت در گسترش همکاری‌ها با شرکت‌های داخلی، مؤثر و سازنده عنوان کرد.

موسوی گفت: میدانی در مناطق نفت‌خیز ایران سراغ ندارم که متخصصان مجرب و کارآزموده شرکت ملی حفاری ایران در حفاری چاه‌های اکتشافی، توسعه‌ای توصیفی و تعمیری تکمیلی آن در خشکی و دریا ایفای نقش نکرده باشند.

وی افزود: این شرکت افزون برداشتن متخصصان توانمند، ماشین‌آلات و تجهیزات عملیاتی از ظرفیت‌های بالایی در خدمات حفاری چاه‌های نفت و گاز و ارائه مجموعه خدمات یکپارچه فنی تخصصی و مهندسی برخوردار می‌باشد که در نوع خود در منطقه بی‌نظیر است.

همچنین، مدیرعامل شرکت توسعه نفت و گاز پرشیا ضمن ابزار خرسندی از همکاری دوجانبه با شرکت ملی حفاری ایران، گفت: با توجه به برنامه‌های تبیین شده طرح توسعه ۲۸ مخزن، انتظار می‌رود دو شرکت با تعامل، هم‌افزایی و همیاری تنگاتنگ نسبت به برنامه‌ریزی متناسب  با اجرای کار در فرآیند زمانی مشخص‌شده اقدام نمایند.

حجازی افزود: شرکت پرشیا آماده است تا با همه‌ی توان در یک تعامل دوسویه با شرکت مادر تخصصی ملی حفاری از ظرفیت‌های فنی، مهندسی، تجهیزاتی و ماشین‌آلات این شرکت استفاده نماید تا پروژه پیش‌گفته منطبق با اهداف تعریف‌شده در شرح کار با کیفیت مطلوب تحقق یابد.

مشارکت نامه همکاری میان دو شرکت ملی حفاری و پرشیا در خصوص طرح توسعه میدان نفتی رامین در قالب پروژه توسعه ۲۸ مخزن در مناطق نفت‌خیز جنوب پیش‌ازاین به امضای مدیران عامل دو شرکت رسیده بود که در اجرای آن در مدت ۲۴ ماه هشت حلقه چاه توسعه‌ای و تعمیری در این میدان حفر و تکمیل خواهد شد.

 

میدان نفتی رامین ملی حفاری ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر