کد خبر: 921165 A

معاون فرماندار دشت آزادگان مطرح کرد:

معاون سیاسی- اجتماعی فرماندار دشت آزادگان گفت: باید رعایت الزامات سلامت محیط کار در تمامی واحدهای صنفی به مرحله اجرا درآید.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان دشت آزادگان، عباس پور عاطف معاون سیاسی - اجتماعی فرماندار دشت آزادگان در یازدهمین جلسه قرارگاه شهرستانی هماهنگی مبارزه با کرونا ویروس  ضمن تاکید بر اجرایی شدن تمامی  مصوبات جلسات و تشدید نظارت ها در زمینه بسترسازی فرهنگی، مقابله با این ویروس و آشنایی بیش از پیش تمامی اقشار عمومی با راه های  مقابله ای، بکارگیری ابزارهای آموزشی برای آحاد جامعه علی الخصوص اعضای اتحادیه ها و اصناف را از ضروریات این بازه زمانی برشمرد.

معاون سیاسی- اجتماعی فرماندار در ادامه با اشاره به اینکه برداشته شدن بعضی از محدودیت ها و شروع فعالیت ادارات به معنای پایان طرح فاصله‌گذاریاجتماعی و حذف شعار در خانه بمانیم نیست لذا مردم همچنان باید برای قطع  زنجیره انتقال و کاهش آمار ابتلاء به ویروسکرونا، از تردد های غیر ضروری پرهیز و ادارات نیز طبق پروتکل های ابلاغی نسبت به رعایت بهداشت محیط کار و کارمندان و طرح فاصله گذاری اهتمام نمایند.

پور عاطف در ادامه سخنان خود اظهار کرد: در گام دوم فاصله گذاری اجتماعی و مبارزه با کرونا ویروس باید با رعایت الزامات سلامت محیط کار در تمامی واحدهای صنفی به مرحله اجرا درآید و تمامی، مدیران و متصدیان واحدهای صنفی با مراجعه به سایت وزارت بهداشت به آدرس salamat.gov.ir نسبت به ثبت نام و دریافت کد سلامت  اقدام  کنند. و تمامی اهالی فعالیت روزانه خود را با شرایط پاندمی ویروس کرونا منطبق کنند.

سید حمید نجات رئیس مرکز بهداشت شهرستان در این جلسه با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده و ضمن تاکید بر توجه اهالی به پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و همچنین استفاده از ماسک به هنگام خروج از منزل و حضور در مراکز پر جمعیتی گفت: مراکز بهداشت ما به صورت روزانه بیش از ۱۰۰ نفر آزمایش گرفته که از این  تعداد تا کنون  ۲۰۰ نفر نتیجه آزمایش آنها مثبت بوده و هم اکنون تعداد  ۱۷  نفر در بخش کرونای بیمارستان بستری و مابقی پس از معاینه و بررسی در قرنطینه خانگی بسر می برند.

فرمانداری دشت آزادگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر