کد خبر: 920924 A

استاندار خوزستان وعده داد:

استاندار خوزستان با بیان اینکه فاز اول پروژه آب‌رسانی به غیزانیه اوایل هفته آینده به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: فاز دوم این پروژه نیز از امروز شروع شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا اهواز، غلامرضا شریعتی امروز یک‌شنبه یازدهم خردادماه، در مورد آخرین جزئیات پروژه آب‌رسانی به بخش غیزانیه و روستاهای اطراف، اظهار کرد: طی بازدیدی در تاریخ ۱۲ اردیبهشت از خط انتقال آب غیزانیه، اعلام کردیم که ظرف ۴۵ روز آینده آب‌رسانی به ۲ بخش غیزانیه و مشرحات بعد از ۲ سال کار تکمیل می‌شود.

وی گفت: طبق برنامه قرار بود ۲۶ خرداد این پروژه به اتمام برسد که طبق دستور رئیس جمهور مبنی بر افزایش سرعت در کار اوایل هفته آینده فاز اول این پروژه به بهره داری می‌رسد.

استاندار خوزستان با بیان اینکه فاز دوم پروژه آب‌رسانی نیز از امروز شروع شده، افزود: ۶ کیلومتر خط انتقال آب از صفیره به نزهه که قبلاً ۸ کیلومتر آن کار شده بود از امروز شروع و مابقی آن نیز در دستور کار قرار خواهد گرفت.

شریعتی در پایان خاطرنشان کرد: بنا داریم ظرف ۴۵ الی ۵۰ روز آینده کل بخش غیزانیه را به‌طور کامل با شبکه جدید آب‌رسانی کرده که تا ۲۰ سال آینده مشکل آب نداشته باشند.

خبرنگار: سروش یوسفی

استاندار خوزستان غیزانیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر