کد خبر: 920580 A

رئیس ادار حفاظت محیط زیست شهرستان ایذه گفت: در روزهای اخیر ۲ صیاد متخلف ماهی و شکارچی پرنده در این شهرستان شناسایی و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان احمد امیری امروز یک شنبه یازدهم خرداد ماه با اشاره به انجام گشت‌ و کنترل های روزانه یگان حفاظت محیط زیست شهرستان ایذه در مناطق تحت حفاظت خود، اظهار کرد: در ادامه این گشت‌ زنی‌ها در حوزه دریاچه سد کارون 3 و در نزدیکی منطقه میراحمد غریبی‌ها یک متخلف به همراه صید غیرمجاز و حمل غیر مجاز ماهی شناسایی شد.

وی افزود: در این گشت‌ زنی تعدادی ماهی رودخانه‌ای و ابزار صیادی کشف و ضبط و فرد متخلف برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست ایذه ادامه داد: یک تخلف دیگر در زمینه صید غیر مجاز در دریاچه سد کارون 3 توسط یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان کشف شد.

امیری ادامه داد: در این گشت‌ زنی نیز تعداد 16 رشته تور صیادی و چند قطعه ماهی از انواع مختلف کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به شناسایی و دستگیری متخلف زنده‌گیری غیر مجاز پرنده در دهستان مرغا شهرستان ایذه گفت: در روزهای گذشته نیز یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان با شناسایی و دستگیری یک فرد متخلف در زمینه زنده‌گیری غیرمجاز پرنده؛ تعداد 3 قطعه پرنده تیهو به همراه دو رشته تور پرنده‌گیری را کشف و ضبط کرد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست ایذه در پایان گفت: فرد متخلف در جریان این پرونده نیز جهت طی کردن روال قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

 

حفاظت محیط زیست خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر