کد خبر: 919637 A

سرپرست میراث فرهنگی آبادان خبر داد:

سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آبادان از برگزاری کارگاه قوانین و مقررات راهنمایان طبیعت‌گردی و فرهنگی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از آبادان، جمال عامری نسب اظهار کرد: به‌طور حتم آموزش مهم‌ترین و اساسی‌ترین موضوع در پیشبرد اهداف و سیاست‌های کلی توسعه صنعت گردشگری است.

وی تأکید کرد: آموزش به فعالان حوزه گردشگری باعث ایجاد تعامل صحیح و پایدار با مخاطبان خود می‌شود که جذب هر چه‌ بهتر و بیشتر گردشگر از نتایج این مهم است؛ درواقع اشتغال پایدار، ارزآوری و درآمدزایی با بهره‌وری زیاد و هزینه کم را در پی خواهد داشت.

سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آبادان توضیح داد: کارگاه قوانین و مقررات راهنمایان طبیعت‌گردی و فرهنگی به‌صورت مجازی در تاریخ نهم خردادماه ساعت ۹ الی ۱۳:۰۰ با تدریس «محمد منظر نژاد» برای گروه هدف راهنمایان برگزار می‌شود.

عامری نسب استفاده و بهره لازم فعالان گردشگری و علاقه‌مندان به حوزه گردشگری و ایجاد بسترهای مناسب به‌منظور آشنایی هر چه‌بهتر و بیشتر به مقررات طبیعت‌گردی را از اهداف برگزاری این کارگاه عنوان کرد و گفت: ظرفیت نامحدود بوده و علاقه‌مندان باید مشخصات فردی اعم از نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی و عنوان شغل را به شماره ۰۹۱۲۷۰۱۵۱۸۹ ارسال کنند.

میراث فرهنگی آبادان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر