کد خبر: 919617 A

فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف بیش از ۱۵۰ کیلوگرم مواد مخدر طی ۲۴ ساعت گذشته در شهرستان های هندیجان و اهواز خبر داد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده ظهار داشت: در راستای برخورد قاطعانه با قاچاقچیان مواد مخدر، طی 24 ساعت گذشته ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان هندیجان با تلاش اطلاعاتی و تجدید اقدامات پلیسی ۳  محموله مواد مخدر را کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با تلاش اطلاعاتی و اقدامات خاص پلیسی با همکاری عوامل انتظامی "هندیجان" طی 2 عملیات موفق ۳ دستگاه خودرو حامل مواد مخدر را شناسایی و متوقف کردند.

سردار عباس زاده ادامه داد: در عملیات دیگر پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با کار تخصصی یک منزل تهیه و توزیع مواد مخدر را در شهرستان اهواز شناسایی و از آنان بازدید کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با بیان اینکه در این رابطه ۴ نفر قاچاقچی دستگیر شدند، خاطرنشان کرد: در مجموع این ۳ عملیات مقدار ۱۵۰ کیلو گرم تریاک و ۱۹۶ گرم سوخته تریاک کشف و ۳ دستگاه خودروی سبک توقیف شدند.

نیروی انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر