کد خبر: 919224 A

شریعتی وعده داد؛

استاندار خوزستان گفت: پروژه آبرسانی غیزانیه در غالب فاز اول تا ۲ هفته آینده به اتمام خواهد رسید و تعمیر خطوط انتقال آب قدیمی نیز در فاز های بعدی انجام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز غلامرضا شریعتی امروز چهارشنبه هفتم خرداد ماه در حاشیه نشست بررسی و رفع مشکلات آب و فاضلاب خوزستان در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: مقرر شد آبفا خوزستان سریعاً اقدامات لازم برای حفر چاه های جدید، لوله کش و انتقال آب را برای شهرستان دهدز انجام دهد.

وی ادامه داد: مشکل آب باران گرد شهرستان باغملک با اجاره چاه یا حفر چاه نیز سریعاً در دستور کار قرار خواهد گرفت.

استاندار خوزستان با بیان اینکه مشکل آب غیزانیه ۸۰ درصد پیش روی داشته، گفت: منابع لازم برای ۲۰ درصد باقی مانده هنوز تامین نشده و مقرر شده که مدیر عامل آبفای خوزستان راهکاری برای این مشکل بیاندیشد.

وی خاطر نشان کرد: تاسیسات آب رسانی قلعه سحر نیز از سال ۸۶ بلا تکلیف مانده بود و در بازدید که سال ۹۶ داشتیم از محل اعتبارات نفت کمک گرفته و ساختمان و سازه های آن به اتمام رسید.

شریعتی در ادامه مطلب فوق گفت: بحث الکترونیکی و پمپاژ این پروژه باقی مانده و با همکاری آبفای روستایی اهواز بنا شد این پروژه نیز تعیین تکلیف شود.

وی زمان اتمام پروژه آب رسانی غیزانیه را ۲ هفته آینده اعلام کرد و بیان کرد: تا ۲ هفته آینده فاز اول این پروژه به بهره برداری خواهد رسید و تعمیر ۶ کیلومتر از خطوط انتقال آب فرسوده و موارد دیگر نیز در فاز های بعدی انجام خواهد شد.

استاندار خوزستان در پایان یاد آور شد: برای پروژه آب لالی خوزستان اعتبار بیشتری تعیین شد تا سازمان آب و برق خوزستان با سرعت بیشتری کار را پیش ببرد.

 

خبرنگار: سروش یوسفی

استانداری استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر