کد خبر: 919062 A

در گفتگو با ایلنا مطرح شد:

یکی از پرسنل حراست بیمارستان سینا اهواز گفت: تعدادی از پرسنل از سال ۹۵ صورت پیمانکاری مشغول بکار بوده و برای تبدیل وضعیت آن‌ها هیچ اقدامی نشده است و همچنین دریافتی آن‌ها گاهی اوقات با سه ماه تأخیر انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، یکی از پرسنل حراست بیمارستان سینا اهواز امروز چهارشنبه هفتم خردادماه، در گفتگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به مشکلات پرسنل این بخش، اظهار کرد: تعدادی از پرسنل حراست این بیمارستان از سال ۹۵ به‌صورت پیمانکاری مشغول بکار هستند که هنوز برای تبدیل وضعیت این پرسنل هیچ اقدامی نشده است.

وی افزود: حقوق و دریافتی این افراد منظم نبوده و بعضی مواقع با سه ماه تأخیر حقوق‌ها پرداخت می‌شود.

پرسنل حراست بیمارستان سینا اهواز گفت: این مشکل فقط مربوط به بیمارستان سینا نبوده و در بیمارستان‌های دیگر اهواز نیز بعضی از پرسنل حراست چنین مشکلاتی را دارند.

وی ادامه داد: با توجه به وضعیت بد اقتصادی حقوق اداره کاری پاسخگوی نیازهای پرسنل حراست و خانواده‌های آن‌ها نبوده و به سختی می‌توان تا آخر ماه با این حقوق سپری کرد.

وی تأکید کرد: اگر همین حقوق فعلی به‌صورت منظم پرداخت شود بعضی از مشکلات برطرف خواهد شد، ولی با تأخیر در پرداخت همین حقوق کم به مشکلاتی برمی‌خوریم‌ و مجبور به قرض کردن پول از آشنایان می‌شویم.

وی افزود: هنوز افزایش حقوق اداره کاری نیز در سال جدید برای پرسنل تعیین نشده و دریافتی‌ها بر اساس سال گذشته است.

پرسنل حراست بیمارستان سینا اهواز در پایان بیان کرد: از مسئولین می‌خواهیم که نسبت به تبدیل وضعیت پرسنل حراست از پیمانکاری به قراردادی اقدام کنند.

خبرنگار: سروش یوسفی

بیمارستان سینا اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر