کد خبر: 918665 A

مدیرعامل شهرک های صنعتی خوزستان عنوان کرد:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: واحدهای صنعتی متاثر از شیوع کرونا، با ثبت نام در سامانه " کارا " می توانند از تسهیلات حمایتی ویژه کرونا با نرخ سود ۱۲ درصد و دوره بازپرداخت ۲۴ ماهه برخوردار شوند.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان،  اخلاق محمدیان  با تشریح شرایط برخورداری از تسهیلات حمایتی مذکور بیان نمود: فعال بودن واحد متقاضی در سال گذشته و سال جاری، عدم تعدیل نیرو در سال جاری و استفاده نکردن کارگران واحدها از بیمه بیکاری، داشتن لیست بیمه در قالب کارفرمایی یا خویش فرمایی از شرایط تعیین شده در دستورالعمل اعطای تسهیلات حمایتی ویژه کرونا است.‌

محمدیان هدف از پرداخت تسهیلات به بنگاه ها و کارگاه های متاثر از کرونا را حفظ اشتغال بنگاه ها و صیانت از نیروهای کار اعلام نمود و گفت: این اقدام از سیاست های وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی است.

وی ادامه داد: دوره بازپرداخت این تسهیلات ۲ سال است و وثایقی که برای دریافت این تسهیلات از سوی بانک ها اخذ خواهد شد، متفاوت و با ارائه سفته و معرفی ضامن عملیاتی می شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان یادآورشد: کارفرمایان می توانند با مراجعه به سامانه "کارا "به نشانی اینترنتی kara.mcls.gov.ir  اطلاعات خود را جهت بررسی به ثبت برسانند.

 

شرکت شهرک های صنعتی خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر