کد خبر: 918470 A

مدافع ملی پوش پرسپولیس:

مدافع خوزستانی تیم ملی و پرسپولیس با بیان اینکه پرسپولیس مستحق قهرمانی است، گفت: اختلاف 10 امتیازی با تیم دوم و قهرمانی نیم فصل نشان می دهد در صورت تعطیلی لیگ باید پرسپولیس به عنوان قهرمان لیگ نوزدهم معرفی شود.

به‌گزارش‌خبرنگار ایلنا از بندر امام خمینی(ره)، نیمه‌شب گذشته دوشنبه ۵ خردادماه، محمدحسین کنعانی‌زادگان جوان بندر امامی و ملی‌پوش تیم پرسپولیس میهمان برنامه فوتبال برتر بود که صحبت های مطرح شده در این برنامه سروصداهای زیادی در فضای مجازی به راه انداخته است.

بازیکن پرسپولیس تهران که در طول برگزاری مسابقات در مستطیل سبز همواره بدون حاشیه بوده و همراه با آرامش کار خود را دنبال می‌کند، در خارج از گود و بیرون از این فضا به رقم صحبت‌های عجیب‌وغریب و سادگی و تصمیمات و مصاحبه‌های احساسی همیشه سیبل رسانه‌ها و فضای مجازی بوده که شب گذشته هم مجدداً جزو سوژه های داغ‌های فضای مجازی شد.

محمدحسین میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر نخستین پرسش خود را از شرایط فعلی و این روزهای تیم پرسپولیس پرسید و کنعانی زادگان با اشاره به شروع تمرینات تیم پرسپولیس، اظهار داشت: از دو روز گذشته تیم تمرینات خود را استارت زده و برای آماده‌سازی و قدرت بدنی و به جهت جلوگیری از مصدومیت در طول مسابقات تمرینات تیم را با بدن‌سازی شروع کردیم.

وی گفت: با پشت سر گذاشتن تمرینات انفرادی در زمان قرنطینه در حال حاضر آمادگی تیم پرسپولیس به‌قدری بالاست که اگر سوت مسابقات از هفته آینده هم زده شود تیم پرسپولیس با این میزان آمادگی قدرت برگزاری و پشت سر گذاشتن بازی‌ها را خواهد داشت و از همین ابتدای کار تمامی پروتکل‌های بهداشتی یکی پس از دیگری در اردوی تیم رعابت می شود.

بازیکن شماره ۶ سرخ پوشان پایتخت با اشاره به میزان آمادگی خود و تمرینات خانگی، عنوان کرد: در این مدت سعی کردم از ورزش فاصله نگیرم و آمادگی خود را حفظ کنم؛ به همین دلیل روزانه ۲ ساعت از وقت خود را به تمرینات هوازی در خانه اختصاص می‌دادم.

وی در پاسخ به پرسش طرح‌شده از سوی  مجری که آیا اهل بندر ماهشهر هستی این‌گونه پاسخ داد: نه من اهل بندر امام خمینی (ره)، هستم که در ادامه به‌عنوان شوخی با خنده و طنز، خودش را با قسمتی از شعر موزیک ویدئو رضا منادی (خوشگلی بانمکی اهل کجایی سربندر) معرفی کرد.

کنعانی زادگان با گلایه از برخی نظرات نسبت به عدم برگزاری مسابقات فوتبال و تعطیلی شدن لیگ گفت : در حال حاضر هیچ راهکار یا دارو و واکسنی برای از بین بردن ویروس کرونا وجود ندارد و مشخص نیست این شرایط چه مدت‌زمان ببرد و همه این اقدامات برای مقابله با این ویروس صرفاً در حد و اندازه کنترل و مدیریت این بیماری است و تعطیلی لیگ هیچ کمکی به نابودی این ویروس نخواهد کرد.

وی افزود: فوتبال یک شغل است که فوتبالیست از آن امرار معاش می‌کند و حالا که همه محدودیت‌ها از بین رفته چرا نباید ما هم به شغل خود برگردیم.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس علت بیانیه‌ها و فشارهای دیگر تیم‌های لیگ برتر نسبت به عدم برگزاری بازی‌ها را ترس و حسادت از اختلاف ۱۰ امتیازی و فاصله جدولی با تیم پرسپولیس عنوان کرد و معتقد است که اگر هم تصمیم برای تعطیلی لیگ اتخاذ شود تیم پرسپولیس را به دلیل صدرنشینی و قهرمانی نیم‌فصل مستحق عنوان قهرمانی و دریافت جام قهرمانی می‌داند.

WhatsApp Image 2020-05-26 at 1.19.33 PM

مدافع بندر امامی تیم ملی فوتبال ایران در ادامه به دوران و مسیر فوتبالی خود اشاره کرد و خاطرنشان کرد: فوتبال را از خوزستان و بندر امام، شروع کردم و مدت زیادی در تیم‌های پایه نبودم و شاید تنها یک یا دو بازی در تیم پایه بودم که در همان زمان اکبر محمدی و مسعود مقیم به‌عنوان استعداد یاب های تیم ملی بعد از دیدن بازی هایم از من برای عضویت در تیم ملی زیر ۱۴ سال دعوت کردند که در آن زمان در جایگاه فوروارد بازی می‌کردم.

محمدحسین کنعانی زادگان که در گذشته به‌عنوان مدافع در تیم ۲ ستاره ایران بازی می‌کرد و در یک مصاحبه تصویری عنوان کرده بود: از کودکی استقلالی بوده و اولین تیمی که در آن بازی کرد یکی از تیم‌های شهرستانی پایه استقلال و از کودکی استقلالی بوده و خواهد ماند، اما بعد از عضویت در تیم پرسپولیس خود را عاشق پرسپولیس عنوان کرد و از دوران کودکی خود به‌عنوان یک پرسپولیسی و در یک خانواده پرسپولیسی تمام عیار یاد کرد.

اما این پایان کار بازیگر لیگ برتر فوتبال ایران نبود و درحالی‌که دیشب مجری از دوران استقلالی بودن کنعانی زادگان  از او سئوال کرد وی با چهره‌ای درهم و حتی بی‌علاقه نسبت به توضیح این موضوع، عضویت و بازی در تیم استقلال را بزرگ‌ترین اشتباه زندگی خود توصیف کرد و گفت: درباره استقلال صحبت نکنیم؛ به گذشته فکر نمی‌کنم. من علاقه‌ای به بازی کردن در تیم استقلال نداشتم و رفتنم به استقلال حاصل زد و بند مدیر برنامه هام با استقلال بود که من هم فریب سادگی‌ام را خوردم و خدا را شکر باقدرت کار کردم و به تیمی که عاشقش بودم برگشتم.

خبرنگار: سالار قاسم پور

محمدحسین کنعانی زادگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر