کد خبر: 917608 A

با صدور پیامی؛

فرمانده انتظامی استان خوزستان، با صدور پیامی، سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ در متن پیام سردار حیدر عباس زاده آمده است:

خرمشهر را خدا آزاد کرد. "امام خمینی (ره)"

در میان تاریخ پرافتخار و پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی، حماسه آزادسازی خرمشهر، به عنوان نقطه عطفی است که با مدد الهی و با صلابت و فداکاری فرزندان دلیر این مرز و بوم، رقم خورد.

بدون تردید پیروزی ها و افتخارات ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس به ویژه حماسه آزادسازی خرمشهر، حماسه ای که موجب یاس دشمنان و امید مردم مسلمان کشورمان شد نشان دهنده ایستادگی و مقاومت دلیرمردان این سرزمین در دفاع از شرف و ارزش های مقدس این آب وخاک است که با مدد الهی و با صلابت و فداکاری فرزندان قهرمان این مرز و بوم، محقق شده است.

خرمشهر، روز مقاومت، فضیلت های معنوی دفاع از شرف، بی شک با توجه به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه “خرمشهرها در پیش است”، وظیفه همه ماست تا با ادامه راه آن غیورمردان در عرصه های مختلف و با ایستادگی و مقاومت بار دیگر شاهد پیروزی های ملت عزیز ایران باشیم.

اینجانب سالروز این نصر عظیم الهی را به خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان، ایثارگران و به ویژه دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون همه ملت ایران را در مسیر پاسداشت این نقطه عطف از تاریخ انقلاب اسلامی ایران و پیروزی و مقاومت در خرمشهرهای پیش رو در سایه رهنمودهای هوشمندانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم.

 

پایگاه خبری پلیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر