کد خبر: 917276 A

سردار عباس‌زاده خبر داد:

فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف بیش از ۴۲۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در شهرستان های "بهبهان و هندیجان" خبر داد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده اظهار داشت: در راستای برخورد قاطعانه با قاچاقچیان مواد مخدر، طی 24 ساعت گذشته ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و فرماندهی انتظامی شهرستان های "بهبهان و هندیجان" با کار اطلاعاتی از انتقال 2 محموله مواد مخدر مطلع شدند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با تلاش اطلاعاتی و اقدامات خاص پلیسی با همکاری عوامل انتظامی "هندیجان" 2 دستگاه خودرو پژو 405 و سمند حامل مواد مخدر را شناسایی و متوقف کردند و در بازرسی از آنان ۲۰۲ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

سردار عباس زاده در ادامه با بیان اینکه در عملیاتی دیگر پلیس شهرستان "بهبهان" با انجام کار اطلاعاتی یک دستگاه خودرو پژو پارس حامل مواد مخدر را شناسایی و طی عملیاتی متوقف کردند، افزود: عوامل انتظامی در بازرسی از خودرو توقیفی ۲۲۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک با لفاف کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان خاطرنشان کرد: در مجموع این 2 عملیات ۴۲۳ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف ۳ دستگاه خودرو توقیف و 3 قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شدند که پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی داده شدند.

نیروی انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر