کد خبر: 916600 A

استاندار خوزستان تاکید کرد:

استاندار خوزستان گفت: در برنامه ریزی و اجرای پروژه‌ها در کنار روان شدن ترافیک کاهش تلفات جانی نیز مد نظر قرار گیرد؛ چرا که جان انسان ها بالاتر از هر موضوعی حائز اهمیت است.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی استانداری خوزستان، نشست شورای هماهنگی ترافیک استان روز چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه به ریاست غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در محل استانداری برگزار شد.

استاندار خوزستان در این نشست گفت: کمربندی جاده بندر امام به خوبی در حال پیشرفت است و امیدواریم به زودی مورد بهره برداری قرار گرفته و وارد مدار ترافیک شود و سوانح جاده ای در این منطقه کاهش یابد.

وی افزود: تفاهمنامه ای که میان استانداری و شهرداری اهواز برای تامین اعتبار در بخش ترافیک به امضا رسید نیز امکان اصلاح داشته و اگر شورای شهر و شهرداری اهواز قصد بررسی و اصلاح آن را داشته باشد از نظر ما مشکلی نیست.

شریعتی اظهار کرد: انشاالله موارد مربوطه در بحث ترافیک را به نحوی مدیریت نموده که نتیجه آن به سود مردم باشد و تلفات ناشی از سوانح رانندگی را کاهش دهد.

استاندار خوزستان خاطرنشان کرد: اینکه ما پروژه هایی اجرا نماییم که صرفاً بر مبنای روان شدن ترافیک باشد، اما منجر به بالا رفتن تلفات انسانی شود زیبنده نیست و بایست در برنامه ریزی و اجرای پروژه ها در کنار روان شدن ترافیک کاهش تلفات جانی نیز مد نظر قرار گیرد؛ چرا که جان انسان ها بالاتر از هر موضوعی حائز اهمیت است.

گفتنی است، در این نشست گزارش‌هایی در خصوص آمار تصادفات و تلفات جاده ای ارائه شد و بر لزوم هوشمندسازی جاده ها برای کاهش تصادفات تاکید شد.

استانداری استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر